Slíbila, že s ním bude až do hořkého konce

Štíhlá dívenka původem z Brna, Alena Mihulová (50), si svoji životní dráhu kreslila do oblasti zemědělství, chtěla studovat zemědělskou školu. Byla příkře odmítnuta z důvodu, že je maličká a vyhublá.

Vzali by ji snad jedině do drůbežárny. Té představy se zalekla a rozhodla se pro studium střední ekonomické školy. Na dětství nevzpomíná jako na závratně šťastné období, rodiče se, když jí bylo pouhých deset let, rozvedli.

Otec ji nezavrhl, vídali se, ale přála si s ním žít tak, jako to viděla u ostatních dětí. Ekonomická škola ji nebavila ani za mák, rozhlížela se po něčem, co by ji pohltilo. Přihlásila se na konkurz do žižkovského amatérského divadla, obstála, začala

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden