Slova o rozchodu ho vytáčejí

Stačí  jen, aby se chvíli na sociální síti neobjevil se svou snoubenkou, a už si všichni myslí, že se rozešli. A právě to Martina Zounara (54) z Ordinace v růžové zahradě neskutečně štve. Řeči o tom, že s milovanou Kateřinou Kantovou (42) už netvoří pár, jsou podle herce holý nesmysl a nechápe, kde k tomu lidé přišli.


U nich doma je prý vše v nejlepším pořádku, a přestože museli svatbu odložit už podruhé, přípravy a plány jsou v plném proudu. „Mohli bychom se vzít s Kačkou třeba hned sami dva na úřadě a pak udělat mejdan, až se zase vše bude smět,“ přemýšlel nedávno nahlas představitel oblíbeného Boba Švarce, aby konečně ukončil všemožné pomluvy a spekulace.


Nepomohlo bohužel ani to, že už několikrát sdělil pravý důvod, proč se veselka zatím nekonala. Aby nakonec se svou milou přece jen neskončil na zmiňovaném úřadě, aby už měl konečně pokoj. To se ale asi nestane, pro oba to bude poprvé, není tedy divu, že si to chtějí patřičně užít. A protože se seznámili díky svým pejskům, půjdou jim spolu s jejich dcerami za družičky. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden