Slova o rozchodu ji umějí pěkně vytočit!

Dotazy na eventuální rozchod hvězdu seriálu  Slunečná vždy spolehlivě rozzlobí. Ale proč? Přecitlivělá Eva Burešová (28) se až podezřele často nechává vláčet emocemi.

U hereček nic zvláštního, ale hvězda Slunečné to přehání. I sebenevinnější poznámku nedokáže nechat bez odezvy, zvykla si reagovat výbušně prakticky na cokoli. Těžko snáší, že lidé po odjezdu jejího milého Přemysla Forejta (34) hovoří v tom smyslu, že dálka, která je teď mezi nimi, vztahu neprospívá.

Marná sláva, šéfkuchař pracuje v Olomouci, Eva v Praze – a vztah prochází zkouškou. Proč se pro to rozčilovat? Ale Eva se rozčiluje.

Permanentní dotazy, zda jsou s Forejtem stále spolu, ji popuzují. Je otázkou, zda to nebyla její vznětlivá povaha, co přimělo předchozí partnery sbalit kufry a zmizet. „Žádné opouštění, žádné loučení,“ vzkazuje fanouškům poněkud razantní formou představitelka Týny ze Slunečné. „Nečekáme miminko, nejsme manželé a naprosto v pořádku zvládáme to, že se opět rozjela práce, a tak těch pár dnů od sebe každý v jiném městě musíme být,“ ujišťuje.

Zdůrazňuje, že přece s kuchařem nejsou na světě jediní, které práce pravidelně na několik dní rozdělí. „V době internetů a telefonů se dá vše zvládnout,“ podotýká. Tak jo. Jen aby se v Přemyslově blízkosti neobjevila nějaká hezká, mladá kuchařka, v jejíž povaze by nebyla ani stopa po neklidu či hysterii.

To by ho mohlo zaujmout a přinutit k zamyšlení, proč vlastně taková není i jeho krásná, slavná přítelkyně ze stověžatého města. Proč je pořád pod nějakým tlakem? „Nejsem tak silná, jak se možná někomu zdá, jsem také člověk,“ stýská si.

reklama
reklama

Komentáře