Slzy u hrobu táty

Nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta (†80) spěchala k nedávno dokončenému hrobu svého tatínka tak rychle, jak jen mohla. K pietnímu místu přišla s přáteli, kteří ji drží nad vodou po návratu do Čech, a několika novináři.I tak pro ni návštěva hřbitova nebyla ani trochu jednoduchá. Svědci vypověděli, že měla ve tváři smutný výraz a třásly se jí ruce. Přesto dokázala ocenit, jak hezky vypadá náhrobek, který pro svého manžela nechala v rekordním čase vyrobit vdova Ivana Gottová (43).

  Přišla zapálit svíčku

„Hrob mého tatínka je velmi vkusně udělaný, přišla jsem mu položit květinu a zapálit svíčku. Tátu mám navždy v srdci a cítím, že je tu stále s námi,“ řekla vděčně. Ani se netajila tím, jak silně prožívala první chvíle u náhrobku, kde se zdržela patnáct minut. Teď to pro ni bude místo, kde bude moci „navštěvovat“ milovaného tatínka a povídat si s ním. A že toho má na srdci opravdu hodně. Ještě před smrtí Dominika tátovi slíbila, že se zbaví závislosti na prášcích a alkoholu. Zdá se, že mladá žena na sobě pracuje a bojuje ze všech sil, aby se její stav zlepšil. „Přišla jsem tátovi říct, že plním jeho přání, abych se vrátila domů a dala se do pořádku. To se také děje, jsem zpátky doma a jsem v pořádku,“ dodala emotivně.

  Problém s pitím

Není žádným tajemstvím, že Dominika dělala svému tatínkovi dlouho velké starosti. Zpěvák se snažil dceru podpořit, jak jen mohl. Posílal jí peníze a často jí domlouval, aby svůj problém se závislostí co nejrychleji řešila. Dominika začala pít v době, kdy se na ni všechno doslova valilo. Ničil ji vztah s manželem, rockovým kytaristou Timem Tolkkim (53), který je psychicky nemocný, tatínek bojoval s rakovinou a vážné zdravotní potíže má i její maminka Antonie Zacpalová (84).

.

reklama
reklama

Komentáře