Můj čas na kafíčko

Smrt Ivana Luťanského doprovázely velmi podezřelé okolnosti!

Můj čas na kafíčko

Cestu do Vietnamu považoval za splněný sen. Netušil, že se nevrátí.

Měl hodně neklidnou krev a nakonec na svoji touhu po dobrodružství doplatil. Talentovaný herec Ivan Luťanský (†30) zemřel daleko od svého domova a jeho smrt nejspíš nebyla náhodná.

Oficiální verze smrti Ivana Luťanského (†30) zněla, že zahynul nešťastnou náhodou při autohavárii ve vzdáleném Vietnamu. Co se ale v onen první srpnový den roku 1983 skutečně stalo, se nejspíš už nikdo nedozví. Je ovšem více než pravděpodobné, že předčasný konec atraktivního herce byl násilný.

Z Dopravních podniků do Národního divadla

Sklony k dobrodružství zdědil Ivan po svém otci. Ten totiž patřil k československým vojákům, kteří za druhé světové války osvobozovali naši republiku pod vedením generála Ludvíka Svobody (†83). Díky jeho vyprávění získal budoucí herec zájem o

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden