Moje šťastná hvězda
Smutný konec ve Slunečné?
Smutný konec ve Slunečné?

Jedna z nejlepších českých hereček Iva Hüttnerová (72) je hvězdou seriálu Slunečná.

Na začátku tohoto projektu to prý vypadalo, že nabídku ani nepřijme, neboť se bála, že to zdravotně nezvládne. Po roce a půl úspěšného natáčení se jí to nakonec přece jenom vymstilo.

Její kolegové si pustili pusu na špacír a prozradili, že to s ní nevypadá dobře. Nastane její konec v primáckém seriálu?

Je nemocná?

Televizní diváci si už všimli, že několik dílů vynechala a v oblíbené Slunečné se delší dobu neukázala. A nejspíš ani dlouho neukáže. Hüttnerová se totiž prý bojí, že by se mohla nakazit koronavirem.

Rozhodně není sama a v jejím věku to snad ani nikoho nepřekvapí. Tvůrcům tím ale měla dost zavařit. Musí si tak totiž neustále vymýšlet, co se s její postavou děje. Dokonce jim měla narušit i původní scénář.

Už si ani neškrtne!

Je víc než jasné, že jí tohle asi jen tak neprojde. I když je to prý pochopitelné, ztížila tím práci všem okolo. Proslýchá se, že s ní mají co nevidět rozvázat spolupráci a nahradit ji jinou herečkou.

Kdo má ale novou posilou být, to zatím zůstává tajemstvím. Mezi kolegy se však říká, že by to měla být samotná Jiřina Bohdalová (89).

Ta bude teď ráda za každou pracovní nabídku, neboť jediné, co dělá, je reklama na supermarket. Co bude ale dělat Hüttnerová? Svou práci zbožňuje a jen těžko říct, zda se jí podaří sehnat nějakou náhradu.

Dost možná se také stane, že definitivně pověsí svou zářnou kariéru na hřebík. Koníčků má víc než dost a měla by tak víc času nejen na ně, ale také na manžela a vnoučata

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz