Můj kousek štěstí

Smutný rozchod, ale veselý návrat?

Oba mlží ze všech sil.

Je jeho bývalá opět současnou? Na to se ptají všichni poté, co se hlavní hrdina úspěšného seriálu Slunečná, Marek Lambora (26), začal opět objevovat po boku Andrey Bezděkové (28). S misskou se po necelém roce vztahu rozešel na podzim.

Když se v listopadu s krachem svěřili fanouškům na internetu v srdceryvných vyjádřeních, bylo patrné, že je rozchod pěkně sebral. „Ani náhodou jsme si neublížili, jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu,“ vysvětloval Marek. Teď to ale vypadá, že je tenhle vítr opět sfoukl dohromady.

Návrat ke krásné modelce se při pohledu na ni zdá zcela pochopitelný.

Společná dovča

Jako klasický rozejitý pár se rozhodně nechovají. Vypadají, že cukrují stejně jako loni touto dobou, když je poprvé nachytali paparazzi na zamilované procházce. Tentokrát se možná neprocházejí ruku v ruce Prahou, nablízku jsou ale jeden druhému až podezřele často.

Společně vyrazili dokonce na dovolenou do Alp, kde sjížděli perfektně upravené lyžařské svahy a chlubili se společnými snímky. „Ne, netvoříme spolu pár(ty). Jen se naše cesty rozešly v dobrém,“ sdělili poté světu, aby předešli spekulacím.

Jen přátelé?

Ty ale stále neustávají, neboť se bývalí partneři nedávno opět objevili bok po boku, tentokrát na společenské akci, kde se od sebe prakticky netrhli, špitali si, culili se na sebe a rozhodně si stále měli hodně co říct.

Pokud ani toto není důkazem, že stará láska nerezaví, tak co by jím potom mělo být? Nebo jen oba čekají, že stejně jako svůj rozchod, i comeback slavnostně ohlásí, až sami uznají za vhodné?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden