Smysl a cíl života podle zvěrokruhu

Víte, jaký životní úděl vám určily hvězdy?

Podle astrologie je každé z dvanácti hvězdných znamení uzpůsobeno k naplnění určitého životního smyslu, který je dělá šťastnými. Zrozenci stejného znamení mají podobný pohled na důležité hodnoty. Jaká je vaše životní cesta? A jaká vašeho partnera?

BERAN

Beran je soutěživý, ctižádostivý a srší nadšením. Chce pro svět vytvořit ty nejlepší a nejpokrokovější věci, či lámat rekordy. Děsí ho představa, že by upadl do zapomnění, nebo že by si u nikoho nezískal respekt. Smyslem jeho života je přinášet světu pokrok, ať už v oblasti techniky, umění, vědy. Převratné objevy pocházejí většinou z jeho dílny.

BÝK

Býk se chce postarat o to, aby nikdo netrpěl nedostatkem, protože se t klidně jen tehdy, když ví, že nikomu nic nechybí. Chce si být jist, že lidem na něm záleží. Usiluje o dosažení stability a tak je jeho smyslem života udržování spolehlivých vztahů. Pro svou rodinu chce být nosnou konstrukcí, díky které se vztah nerozpadne a přetrvá.

BLÍŽENCI

Blíženci jsou velmi společenští a smyslem jejich života je spojovat lidi dohromady. Daří se jim propojit i lidi, kteří by spolu jinak komunikovat nezačali. Dokážou lidem významně změnit život k lepšímu. Často se postarají o to, abyste se poznala s osudovou láskou, a našla si nové přátele, pokud jste se právě přistěhovala do nového města.

RAK

Smyslem života pro Raka je připomínat lidem, žer každý má v sobě i citlivější a jemnější stránku osobnosti. Rak se narodil proto, aby celému světu ukázal, jak má vypadat skutečná láska. Dokáže vycítit emoce druhých lidí, a tento dar dokáže naplno použít. Když ho druhý potřebuje, je ochoten všechno nechat a utíkat na pomoc.

LEV

Lvi touží po slávě a obdivu, vládnou světu a proto není žádným překvapením, že smyslem jejich života je dosáhnout ve své branži mimořádný úspěch. Ať už se Lev přičiní o to, aby se stal známým, nebo to dokonce dotáhne tak daleko, že zazáří na pódiu v světle reflektorů, je jisté, že na Lvy se bude vzpomínat ještě hodně dlouho.

PANNA

Panna se cítí být ve své kůži jen tehdy, když ví, že všechno běží tak jak má. Vždy chce být nablízku a podat pomocnou ruku v případě, že něco není zcela v pořádku.Lidé narození v tomto znamení neustále pracují na tom, aby současný stav byl ještě o něco lepší. A obyčejně se jim to i daří, protože právě toto je smyslem jejich života.

VÁHY

Smyslem života pro Váhy je dobrá komunikace a schopnost poslechnout si obě strany. Lidé ve znamení Vah přišli na svět proto, aby se v něm postarali o rovnováhu. Usilují najít spravedlivý způsob, jak vše rozřešit. Mají mimořádnou schopnost nepodléhat předsudkům, a to jim umožňuje prosazovat ta nejpraktičtější a nejrozumnější řešení.

ŠTÍR

Štír je názornou ukázkou toho, co to znamená mít pro něco vášeň. Štíři ke všemu přistupují podle kréda „všechno nebo nic“, a pokud se s nimi někdy setkáme, hned si uvědomíme, že cokoliv, co Štír dělá, dělá vždy naplno. Štít je tu právě na to, aby vám ukázali, o kolik může být váš život jiný a lepší, pokud do něj přimíchát i trochu vášně.

STŘELEC

Střelec nerad opakuje staré a ověřené způsoby, což je také důvodem, proč často jde na nepoznaná místa a zkouší nové věci. Smyslem jejich života je objevovat nové ve všem a všude. Střelci se často v dějinách proslavili jako průkopníci. Nedokážou odolat pokušení a zajímají se o cizí kultury, objevují nové technologie.

KOZOROH

Smyslem života pro kozoroha je jeho rodina. A pro svou rodinu je kozoroh schopen obětovat všechno. Kromě toho však nezapomíná ani na své přátele a přistupuje k nim se stejným respektem a obětavostí jako ke svým pokrevním příbuzným. Pro Kozoroha jsou jeho přátelé stejně důležití a blízcí jako jejich přímí rodinní příslušníci.

VODNÁŘ

Posláním Vodnáře je, aby vám připomínali to lidské, co se ukrývá v každém z nás. Má silně vyvinuté pochopení pro lidskou nedokonalost a jasně si uvědomují, že všichni bez výjimky děláme také chyby. A tak se zapojuje do dobročinných akcí a svým ušlechtilým jednáním přispívá ke snižování míry násilí a nenávisti ve světě.

RYBY

Ryby nejlépe rozumí svým emocím a žijí v souladu s nimi. Vědí, že sebevyjádření je pro duševní zdraví velmi důležité a že umění je jedním z nejdostupnějších způsobů, jak vyjádřit sami sebe. Smyslem života Ryb je ukázat, že prostřednictvím umění a tvůrčí činnosti se může najít správná cesta pro naši duši a zdraví.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden