Snad se vtělím zase do herečky, to bylo její přání

Rodiče na ni byli přísní, chtěli mít z dcery lékařku. Ona ale snila o umělecké dráze.

Milovala svět magie, svou kouzelnou zahrádku bylinek a také skřítky, kteří v ní prý žili. Byla nejen skvělou herečkou, ale také dobrou spisovatelkou a skvělou vědmou.

Třebaže si Luba Skořepová (†93) libovala v rolích žen, obdařených různými podivnými schopnostmi, byla velký životní optimista a obdivuhodná bojovnice. Osud se s ní nemazlil, ona si ho ale uměla užívat do poslední chvíle, do posledních dní svého života pracovala, neboť svou práci milovala.

Uměla se prosadit nejen jako herečka, ale i jako spisovatelka a také jako věštkyně. Dožila se vysokého věku a právě v těchto dnech by oslavila sto let. Po celý život jí nebezpečí šlapalo na paty, vždy ale dokázala

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden