Moje sladké tajemství

Snad všichni kolem věděli, že Dejdar s Dejdarovou chodí, jen ona ne

Moje sladké tajemství

Manželka mu dodávala odvahu, když od něj dali někteří přátelé ruce pryč a musel splácet obrovské dluhy.

Jsou spolu už třicet let, a tak je zřejmé, že dokázali překonat nejednu těžkou chvíli. Martin Dejdar (59) a jeho krásná manželka Daniela (53) jsou si navzájem oporou v dobách dobrých i zlých.

Skvělý herec, moderátor a bavič Martin Dejdar (59) vždy hovoří o své manželce Daniele (53) jen v superlativech. Také přiznává, že se do ní kdysi zamiloval na první pohled a dělal vše pro to, aby ji získal.

Ti dva se poznali už na počátku devadesátých let, když spolu vystupovali v představení Faust. Jak Dejdar později s nadsázkou řekl, všichni kolem věděli, že s ní chodí, jen ona ne.

Jeho dvoření nedokázala odolat

Kolegové mu proto vymýšleli taktiku, díky které by mohl Danielu získat. Protože v té době hrál v Divadle Spirála na pražském Výstavišti a Daniela tudy jezdívala autem z práce, pokaždé

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden