Snaha dostat se rychle z dluhů přivedla Petra Rychlého na pokraj smrti!

Ani infarkt mu nezabránil v tom, aby se v divadle znovu nepřemáhal!

Několikrát v životě přálo Petru Rychlému (55) štěstí: když dostal nabídku moderovat zábavné pořady, když dostal roli v Ordinaci v růžové zahradě – a také když mu šlo o život!

Populární herec a bavič Petr Rychlý je dobrým příkladem toho, že se nemusíte narodit do slavné rodiny nebo vyrůstat v Praze, abyste se jednou stali miláčky národa. Nejdek u Karlových Varů, kde strávil dětství, je malé městečko a Karlovy Vary, kde potom studoval střední ekonomickou školu, také neotevírají brány do pražské umělecké scény. Petr přitom už v deseti letech věděl, že jednou chce být hercem. „Dostal jsem se k tomu tak, že jsem vlastně poznal úžasnou paní učitelku na češtinu, která vedla u nás dětský divadelní soubor,“ vzpomínal. „Pak jsem také dělal ochotnické divadlo.“ Bylo mu také jasné, že jsou mu bližší spíše komediální role. Na základní škole byl třídním bavičem. V dospělosti si to pak potvrdil. Předtím, než se stal

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden