Snaží se hraním na city najít nového milence?

Velkou životní náplní Mileny Steinmasslové (64) se stalo herectví. Uvědomila si to právě tehdy, když se zúčastnila konkurzu do filmu Už zase skáču přes kaluže, kam byla také obsazena. Do té doby se přitom chtěla stát doktorkou či učitelkou.

Za mlada byla přijata na DAMU, i když se to ne příliš líbilo jejímu otci. Během studia měla dokonce tu čest, zahrát si několik rolí v Národním divadle. To tehdy Steinmasslové bleskově odstartovalo její kariéru.

Jenomže zanedlouho na to se zamilovala a poznala muže svého života, kameramana Romana Pavlíčka (64). Nicméně netušila, že ten ji jednou šíleně raní! Přišla mu na nevěru? Dvacet šest let spolu Roman s Milenou šťastně žili, ale poté se stalo něco, co je definitivně rozdělilo.

Po tom, co prý vyrostli jejich dva synové, Jan (29) a Tomáš (36), jí bylo jasné, že končí kapitola šťastného rodinného života. Zřejmě si už s Pavlíčkem neměla co říci a bylo jí evidentní, že bude lepší, když se rozvedou.

Také se proslýchalo, zda si on náhodou nenašel milenku. Šířilo se mnoho spekulací. Aféra se kolem nich točila ještě hodně dlouho a ji to srazilo úplně na kolena. „Dostavil se pocit selhání, nedostatečnosti,“ prozradila Milena.

V seriálu Ulice ji lidénemohou vystát

Nakonec se ale především díky synům dokázala vzpamatovat. „Jsem znamením Beran, a tedy ráda na světě. Když padám do bláta, cestou dolů se už drápu nahoru,“ řekla herečka. Avšak žádostí o ukončení manželství jí teprve začalo utrpení! Házeli na sebe špínu Začalo totiž vycházet najevo, že si chce Roman udržet Milenu u sebe.

„Řekla mi, že se mnou není šťastná. Já se ale rozvádět nechtěl,“ povzdechl si kdysi Pavlíček. Také sdělil, že mu prý jeho bývalá žena nakázala, ať urychleně opustí dům a vezme si dva miliony, které před lety investoval do jejich společné vily. Válka o dům a psa nebrala konce.

Dokonce ani jeho vlastní potomci ho nemohli vystát. Celá situace se vyostřila natolik, že si Roman stěžoval, že ho údajně zbil i syn Tomáš. Po potyčce se obrátil na lékařskou pomoc, protože byl na pokraji sil z toho, jak se proti němu všichni spolčili.

Avšak otázkou je, jestli si jen veřejně nevyléval srdíčko, protože s Milenou vedli krutou válku také skrze bulvár. Uhání chlapy na lítost? Ukázalo se, že Milena patrně potřebovala dostat z hlavy své nemilé životní zkušenosti.

Zakouká se snad do nějakého kolegy při natáčení seriálu Strážmistr Topinka?

Rozhodla se proto napsat svoji vlastní hru, do které jak se zdá promítla veškerá svá trápení. Jenže několik okolností poukazuje také na to, že se možná snaží svou změnou povolání a námětem hry upozornit na to, že se cítí osamocená a tajně tak doufá, že ještě dokáže nějakého chlapa ulovit třeba na to, že ji začne litovat a bude se o ni starat. A to se přitom sama stala jakousi rádkyní, která má ženám pomoci, jak se naladit na stejnou vlnu s muži. „Je to motivace žen k tomu, aby se naučily prosadit, naučily se znát svou cenu a nebály se říci, co si myslí,“ řekla Milena.

Paradoxní ale je, že sama Steinmasslová se chová naprosto naopak. Proč by jinak její hra byla tak depresivní, plná zoufalství a samoty. Sama tak odkryla, že není v takové pohodě , jak se snaží všechny přesvědčit. Hodí minulost za hlavu? Mluví se o tom, že si neustále přibírá další a další pracovní zakázky proto, aby si našla nového přítele.

Zřejmě se inspiruje svými hereckými kolegyněmi, které si také našli svoji spřízněnou duši právě na pracovišti. Nyní se objevuje v komediálním seriálu Strážmistr Topinka. Dočká se tak partnera snů právě díky své současné roli? Nebylo by na tom vůbec nic divného, protože muži jsou tam hojně zastoupeni.

Zřejmě bude ale Milena velmi opatrná ve výběru, protože se nebude.

reklama
reklama

Komentáře