Moje šťastná hvězda

Snaží se jí uškodit?

Mluví se o nich jako o dobrých kamarádkách, ale i ty čas od času potká nějaký ten karambol. Stalo se to i v případě hereček Evy Decastelo (42) a Terezy Brodské (52).

Hrají spolu v seriálu Slunečná a na place i mimo něj si skvěle rozumí, a to i navzdory tomu, že je mezi nimi desetiletý věkový rozdíl. Brodská ale podle všeho začala na přítelkyni v poslední době trochu žárlit, což nikdy nedělá dobrotu. Co mezi ně tak najednou vrazilo klín?

Nedokáže to překousnout

Decastelo se o sebe stará, dbá na to, co jí a jak se obléká a líčí. Přece jen ještě nedávno fotila sexy fotky pro pánský časopis, a dokonce se objevila i na jeho titulní straně.

Navíc muži po ní stále šílí a ona si jejich pozornosti vyloženě užívá. To Brodská měla přednedávnem zlomenou nohu a zdravý životní styl a péče o tělo tak šly stranou. I ona by na sobě ráda začala pracovat jako Eva, moc se jí ale nedaří.

A tak změnila taktiku, a když nevidí výsledky u sebe, rozhodla se, že budou znát alespoň u kolegyně. Tereza místo činek v posilovně raději zvedá spíše sušenky a to samé se snaží vnutit i Decastelo. A říká se, že je úspěšná, protože sladkosti jsou pro Evu prý hodně velkým pokušením.

Chce, aby přišla o práci?

Tím si ale zadělává na pořádné problémy. Decastelo její tělo živí, a když se bude jako utržená ze řetězu ládovat laskominami, bude s nabídkami amen. Brodská si ale musí mnout ruce. Snaží

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden