Moje šťastná hvězda

Snaží se Lucie Borhyová utajit, že je těhotná?

Moje šťastná hvězda

Mluvilo se sice o svatbě, ale ta možná bude muset nějakou dobu počkat. Povídá se totiž, že Borhyová čeká s partnerem své třetí miminko!

Krásná moderátorka Lucie Borhyová (45) prý plánuje brzy na Nově skončit, protože s partnerem Michalem Smečkou (36) čekají dítě. Stane se tedy Borhyová brzy trojnásobnou maminkou?

Už pětadvacet let působí moderátorka Lucie Borhyová (45) v televizi. Málokdo si dokáže představit, že by někdy měla skončit. Tím spíš, když moderuje s dalším oblíbencem televizních diváků Reyem Korantengem (49).

Už dlouho se ale netají tím, že svého mladšího partnera, právníka Michala Smečku (36), miluje. Několikrát naznačila, že si dovede představit, že budou mít miminko. Je možné, že se jim

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden