Moje sladké tajemství

Snaží se na své tělo nalákat mladšího milence?

Zdá se, že už jí to v manželství pomalu přestává bavit.

Manželství herečky Evy Decastelo (42) a scénáristy Reného Decastelo (47) se zdá být ve velkém ohrožení. Eva působí nespokojeně a lichotky hledá u jiných mužů. Touží snad po změně a přestává jí současný vztah vyhovovat?

Už dlouhých jedenáct let je krásná herečka ze seriálu Slunečná Eva Decastelo (42) manželkou scénáristy Reného Decastelo (47). Za tu dobu toho společně stihli opravdu hodně a působí jako dvojice, kterou nemůže nic rozdělit.

Během letošního roku se z nich ale stali také kolegové. Oba totiž působí v seriálů Slunečná - René coby scénárista a Eva jako herečka. Bohužel tato spolupráce je pro oba čím dál větším problémem.

Každý chce něco jiného

Už na začátku si Decastelo postěžovala, že její role není taková, jak by si přála. Cítí, že je její postava trochu nudná a přála by si větší odvaz, třeba ve formě intimních scén. „Já jsem jen místní drbna, která má toho svého manžela a nic z toho.

Manžel mi to snad udělal naschvál, že mi nechce napsat pořádnou postelovou scénu,“ postěžovala si před časem. A ačkoli by se mohlo zdát, že to myslela pouze z legrace a naopak je ráda, že jí do seriálu manžel obsadil, opak je pravdou.

Ráda se odhaluje

Intimní scény, kterých se jí v seriálu nedostává, si kompenzuje odhalováním se na sociálních sítích. Právě její atraktivní postava jí na internetu zajišťuje spoustu lichotek a pochvalných komentářů.

A herečce to dělá dobře a nezdráhá se občas sdílet i snímek, na kterém ukáže opravdu hodně. Jako by to tak začínalo vypadat, že to nedělá jen kvůli pochvalám, ale i z jiného důvodu.

Chce vyměnit manžela za milence?

Co když už ji stereotypní život s Reném začíná nudit a třeba touží po změně? Prakticky denně se jí dvoří na internetu mladší a leckdy i skvěle vypadající muži, a pro Evu musí být někdy hodně složité jí nedat třeba i malou šanci, že by u ni mohli uspět.

Vůbec pak třeba krátce poté, co se doma s manželem pohádají. O Evě se v českém showbyznysu říká, že proto, aby se jí plnila přání, je schopna udělat cokoli.

A není pochyb o tom, že kdyby si usmyslela, že si užije s nějakým mladším mužem, mohla by si vybírat. René s ní sice tráví poměrně hodně času, ale pokud bude herečka chtít, jistě si najde okamžik, kdy nebude pod jeho dohledem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden