Moje sladké tajemství
Snaží se naznačit, že je v tom?
Snaží se naznačit, že je v tom?

Herečka Michaela Tomešová (29), kterou můžeme vídat v seriálu Sestřičky Modrý kód, prozradila, kdy si s manželem plánují pořídit třetího potomka.

S hercem Romanem Tomešem (32), kterého pro změnu diváci znají ze Slunečné, jsou totiž rodiči dvou malých synů Kristiána (3) a Jonáše (2). A protože kluci přišli na svět poměrně brzy po sobě, je jasné, že se mladí manželé doma rozhodně nenudí a péče o děti je velmi vytěžuje. I tak ale o třetím děťátku mluví.

Je na další dítě připraven i její manžel?

Že by toužili ještě po holčičce? Tomešová další děti do budoucna nevylučuje, ale je nekompromisní v tom, že v dohledné době to rozhodně nebude. „Teď to určitě neplánujeme.

Role v Sestřičkách přináší další příjem do rozpočtu.

Ale jsem ještě mladá a třeba za pět let můžu změnit názor,“ říká s tím, že chce počkat, až kluci povyrostou a případně se budou moct o sourozence postarat, aby rodiče měli chvilku pro sebe.

I když, kdo ví? Ani jeden ze synů prý totiž nebyl vyloženě plánovaný a Míša přiznává, že někdy, když malí rošťáci usnou a ona si v klidu dopřeje skleničku dobrého vína, je v pokušení na třetím dítěti zapracovat okamžitě. Možná se tak u Tomešů rozezní miminkovský pláč daleko dřív než teď usměvavá brunetka tvrdí.

Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz