Snaží se někdo poškodit Karla Gotta?

Fanoušci a přátelé Karla Gotta (77) se nestačí divit, co se to kolem zpěváka děje. Čím dál tím více se začíná spekulovat o tom, že s informacemi o jeho zdravotním stavu někdo úmyslně manipuluje. Je to snad jeho manželka?

Podle našeho dobře informovaného zdroje stojí za mnohými nejasnostmi, kterým byli fanoušci Karla Gotta v posledních několika měsících svědky, jeho manželka Ivana Gottová (40). Ta si měla údajně z nějakého důvodu vymínit, že jakékoli informace o zdravotním stavu a plánech svého muže bude zveřejňovat jen ona sama, případně mluvčí jejího muže. A kdo by si snad dovolil se jejímu přání protivit, se zlou se potáže. Podle některých informací měla prý dokonce Gottová smluvně zavázat lidi z blízkého okolí zpěváka s tím, že pokud o něm budou mluvit do médií, budou pokutování. Zda je to pravda či nikoli se nám dosud nepodařilo ověřit, skutečnost, že se ale něco kolem Gotta opravdu děje, je nevyvratitelná. Důkazem budiž nedávný spor manželů Gottových se zpěvákem Milanem Drobným (72). Ten se nebál promluvit a ukázal na Ivanu prstem jako na „škodnou“. Záhy se však stal nepřítelem číslo jedna. Všechno z čeho Gottovu ženu obvinil následně komentovala mluvčí Karla Gotta, Aneta Stolzová (34), jako nepravdivé informace, sprosté lži a urážky. Nejasností a sporů však přibývá.

Nikdo se mu nedovolá

Některé z celebrit se nechali slyšet, že mají problémy se vůbec s Gottem spojit. Nemohou se mu prý třeba dovolat, což nikdy dříve nebyl problém. „Ivana mě i další kolegy poprosila, abychom, pokud chceme s Karlem komunikovat, telefonovali jí,“ svěřila se Lucie Bílá (50) s tím, že ona její přání respektuje. A v podobném duchu se vyjádřila i Hana Zagorová (70) a Štefan Margita (60). „Neměli jsme s Haničkou dlouho na Karla nové telefonní číslo, všechno řešíme s jeho ženou,“ nechal se slyšet operní zpěvák. Z jakého důvodu si Gottová nepřeje, aby jejího muže přátelé a kolegové kontaktovali? Chce mu jen dopřát maximální klid během zotavování po operaci? Jak dlouho tohle asi Mistr vydrží?

reklama
reklama