Můj kousek štěstí

Snaží se Veronika Khek Kubařová probudit manželovu žárlivost?

K jakému kroku se ještě odhodlá, aby si jí manžel vůbec všiml? Otázka nevěry visí ve vzduchu!

Bez manžela se ve společnosti ukázala Veronika Khek Kubařová (35). Už zase! Proč Pavel Khek (44) svou ženu do společnosti, dokonce ani na slavnostní premiéry jejích filmů nedoprovází?

Představitelka princezen již nejednou naznačila, že vztah komplikují povahové rozdíly i krize, které se projevily i během koronavirové pandemie. V té době herečku a divadelního režiséra postihla ponorková nemoc.

Brunetka se vyjádřila též v tom smyslu, že ji trápí, že její muž ani za mák nežárlí. To vysvětluje, proč ji klidně nechá pobíhat po společenských akcích samotnou.

Veronika dřív nebyla žádná fintilka, teď se ale rozhodla předvést, že se klidně může změnit na svůdnou femme fatele. Ukázala se v přiléhavé černé róbě.

Pravděpodobně se jedná o vzkaz manželovi, aby si své krásné ženy více všímal, protože jiní muži si jí rozhodně všímají. Když kolem půlnoci odcházela tmavovláska v krásných šatech sama na tramvaj, bylo zjevné, že její muž, žijící zejména svou prací, tento vzkaz zatím ještě nepochopil.

Musíme se ptát, co musí herečka ještě udělat, aby manžel pochopil, že není radno ji pouštět do společnosti samotnou. Bude to chtít radikálnější řez? Zájemců o roli jejího milence by jistě bylo dost a Veronika to musí tušit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden