Snaží se sbalit ženatého kolegu?

Byla zamilovaná až po uši, ale najednou ze dne na den přiznala rozchod. BÁRA JÁNOVÁ (31) už nějaký ten pátek netvoří pár s VÍTĚZSLAVEM BEČKOU (25). Už ale očividně nesmutní.

Svého bývalého přítele neustále chválila, dokonce přiznala, že si z něj doslova „sedla na zadek“. Všechno ale asi nebylo tak růžové, jak se mohlo na první pohled zdát.

Bára Jánová (31), která hraje v seriálu Slunečná, a nadějný básník a barman Vítězslav Bečka (25) se totiž přednedávnem rozešli. Bára se nejdřív snažila zatloukat, ale nakonec šla s pravdou ven.

„Naše cesty se rozešly, v některých směrech to nebylo úplně kompatibilní, což samozřejmě bolí a mrzí,“ svěřila se po rozchodu. Další důvody ale rozebírat nechtěla. Spekuluje se však, že za tím stojí hlavně peníze, která herečka občas až moc řeší.

Táhla všechno sama?

Bára si s Vítězslavem nejspíš povahově dost rozuměla. Oba měli pocit, že jsou na stejné vlně, proto se taky velmi rychle sestěhovali. Doslova po několika měsících randění už žili v jedné domácnosti, v tom jim tak trochu pomohla i karanténa.

Jenže netrvalo moc dlouho a ze společného soužití se měl stát hlavní kámen úrazu. Jelikož hraje Jánová v seriálu Slunečná jednu z hlavních rolí, o peníze nouzi nemá. Měsíčně si přijde na

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama