Snaží se sbalit ženatého kolegu?

Byla zamilovaná až po uši, ale najednou ze dne na den přiznala rozchod. BÁRA JÁNOVÁ (31) už nějaký ten pátek netvoří pár s VÍTĚZSLAVEM BEČKOU (25). Už ale očividně nesmutní.

Svého bývalého přítele neustále chválila, dokonce přiznala, že si z něj doslova „sedla na zadek“. Všechno ale asi nebylo tak růžové, jak se mohlo na první pohled zdát.

Bára Jánová (31), která hraje v seriálu Slunečná, a nadějný básník a barman Vítězslav Bečka (25) se totiž přednedávnem rozešli. Bára se nejdřív snažila zatloukat, ale nakonec šla s pravdou ven.

„Naše cesty se rozešly, v některých směrech to nebylo úplně kompatibilní, což samozřejmě bolí a mrzí,“ svěřila se po rozchodu. Další důvody ale rozebírat nechtěla. Spekuluje se však, že za tím stojí hlavně peníze, která herečka občas až moc řeší.

Táhla všechno sama?

Bára si s Vítězslavem nejspíš povahově dost rozuměla. Oba měli pocit, že jsou na stejné vlně, proto se taky velmi rychle sestěhovali. Doslova po několika měsících randění už žili v jedné domácnosti, v tom jim tak trochu pomohla i karanténa.

Jenže netrvalo moc dlouho a ze společného soužití se měl stát hlavní kámen úrazu. Jelikož hraje Jánová v seriálu Slunečná jednu z hlavních rolí, o peníze nouzi nemá. Měsíčně si přijde na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře