Můj kousek štěstí

Snaží se ulovit moderátora?

Milostný život Evy Burešové připomíná kyvadlo. Štěstí střídá zklamání. Je úspěšná, ale nemůže najít toho pravého. Proslýchá se, že si už někoho vyhlédla, má to však háček. 

V práci se Evě Burešové daří skvěle. Kariéru má perfektně rozjetou a díky velkým projektům, jakými jsou seriál Slunečná, Zlatá maska a show Tvoje tvář má známý hlas si může žít na vysoké noze. V soukromí už to tak růžové bohužel není. Po rozchodu s otcem syna Nathaniela (3) jí nedopadl ani vztah s mladým tanečníkem Matyášem Adamcem (21).

Herečka a zpěvačka je tak v současné době sama bez stálého partnera a zatím prý nemá nikoho, kdo by připadal v úvahu. Zákulisím Tváře se ale nesou zvěsti, že má Eva velmi blízko k sympatickému moderátorovi Vladimíru Polívkovi (31).

Často se ti dva prý špičkují, pošťuchují a mladá maminka se v přítomnosti modrookého blonďáka mnohdy mění svými reakcemi v puberťačku. Vzájemné sympatie se nedají podle zdroje ze zákulisí přehlédnout. Problém je ovšem v tom, že zatímco Burešová je sama, Polívka má přítelkyni, pohlednou brunetku, kterou nedávno vyvedl na jubilejní 60. ročník filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. Ta asi nebude nadšená až se dozví, že její drahá polovička toká s kolegyní.

Eva s Vladimírem se navíc vídají nejen ve Tváři, ale nově také ve Slunečné. Je proto možné, že nebude trvat dlouho a oba se osmělí. Pro Burešovou by byl herec skvělou partií. K dětem má blízko, byl dokonce zasnoubený, tudíž se závazků nebojí, a navíc je z branže, takže o nějaké vzájemné rivalitě nebo zášti by nemohla být ani řeč. Ale možná spolu jen špásují a ani jeden od toho víc nečeká.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden