Snaží se utajit druhé těhotenství?

Mnoho let bylo u Terezy Kostkové (44) téma druhého dítěte tabu, když však nedávno zveřejnila na sociální síti svou fotografii, na níž se jí rýsuje bříško, vzbudila zvědavost fanoušků. 

Z počátku se zdálo, že by si Tereza Kostková přála pořídit svému synovi Toníkovi (13) sourozence, jenže jí tato možnost byla odepřena. V době, kdy ještě byla provdaná za Petra Kracika (62), se nejednou o druhém dítěti zmínila, postupem času ale bylo čím dál tím jasnější, že pokud bude chtít mít ještě potomka, nebude to pravděpodobně s Kracikem.

„Manžel je starší, je to jeho šesté dítě, a taky má právo k tomu něco říct,“ obhajovala před lety skutečnost, že jí tehdejší manžel další dítě nedopřál. Když se spolu rozvedli a herečka našla útočiště v náruči režiséra Jakuba Nvoty (44), kterého si po celkem krátké známosti vzala, mysleli si všichni, že co nevidět oznámí své těhotenství. Jenže čas plynul a nic. Namísto miminka se stále častěji spekulovalo o tom, že se rozpadá i druhé manželství Kostkové.

Nelze se proto divit, že když zhruba v polovině března umístila herečka na sociální síť svou fotografii, na níž se jí výrazně kulatí bříško, vzbudila tím neskrývaný zájem nejen fanoušků, ale i médií. Ostatně, zejména fanynky ji začaly okamžitě zahrnovat komplimenty a gratulacemi.

„Jé, vy budete mít miminko, gratuluji,“ napsala jedna z nich, čímž Terezu Kostkovou poněkud znejistěla. „Jejda, to ne! Připadám vám těhotná?“ zapírala okamžitě herečka. Je to ale pravda?

reklama
reklama

Komentáře