Moje sladké tajemství

Snaží se utajit svoji novou lásku?

Moje sladké tajemství

Půvabná herečka nechce prozradit, kdo jí zahřívá pelíšek. Je to její slavný kolega?

Krásná herečka Sabina Laurinová (50), známá ze seriálu ZOO či dříve z Modrého kódu nebo Sestřiček, neměla štěstí na partnery, alespoň ne na ty, se kterými má děti. Život ale bere sportovně, tvrdí, že kdyby nebylo někdy něco těžšího, vážnějšího a smutnějšího, člověk si tolik nebude vážit toho hezkého.

Vztah Sabiny (50) a Josefa Vojtka (56) začal v Divadle Kalich, kde se poznali. Byla to láska na první pohled, z níž vzešla dcera Valentýnka (20). Jenže po šesti letech, kdy to vypadalo na idylku, Josef hledal pozemek, kde si měli jako rodinka postavit společné hnízdečko lásky.

Osud ale měl jiné plány, a připletla se jim do vztahu Libuše Hůlková (41), bývalá manželka Daniela Hůlky (54), a té se podařilo celý vztah rozvrátit. Poté si Sabina našla za partnera stomatologa Karla Kameníka (55), se kterým má druhou dceru Maju (13), ani tento vztah ale

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden