Moje šťastná hvězda

Snese tenistka usmíření s jeho ex?

Konečně se začíná schylovat k definitivnímu smíření. Hokejista Tomáš Plekanec (39) zřejmě našel se svou bývalou ženou Lucií Vondráčkovou (39) společnou řeč. Vondráčková Tomáše aktivně zapojuje do života obou jejich synů.

Plekanec si tohoto gesta od své bývalé manželky cení, protože moc dobře ví, že takhle to rozhodně nefunguje všude. Asi očekával radost i od své současné partnerky Lucie Šafářové (32).

CHTĚLA HO MÍT PRO SEBE

Od té se ale prý bohužel žádné pochvaly nedočkal.Dlouhou dobu to mezi Vondráčkovou a Plekancem nebylo ideální. Šafářová nejspíš chtěla, aby to tak zůstalo i nadále, protože tím pádem by se o svou lásku nemusela s nikým dělit. Do toho se jim nedávno narodila dcera a Šafářová si myslela, že už se od nich Tomáš jen tak neodtrhne.

Čekal ji však tvrdý střet s realitou, protože Plekanec a Vondráčková si teď rozumí snad ještě víc, než když byli manželé. Dokážou se na všem shodnout, vzájemně si vychází vstříc, a společně také řeší výchovu kluků.

Tomáš má zkrátka stále rodiny dvě a neplánuje mezi nimi dělat žádné rozdíly. Dokáže to Šafářová skousnout, že se bude muset o Tomáše neustále s někým dělit? Koneckonců se to ale dalo očekávat, když je Plekanec otcem dvou synů.

ZVLÁDNE TO USTÁT?

Takhle si to bývalá tenistka asi nepředstavovala. Chtěla by, aby se Plekanec věnoval jen jí a jejich novorozené dcerce, a aby pro něj obě byly na prvním místě.

Není pochyb o tom, že Tomáš si své dvě princezny hýčká, ale na druhou stranu má na prvním místě i své dva syny z předchozího manželství. Šafářové se ale především nelíbí Tomášův neustálý kontakt s Vondráčkovou.

Ona je údajně stále bez partnera, a Plekanec jí možná pořád není lhostejný. Má snad Šafářová strach, že by se Plekanec mohl k herečce vrátit? Tak, jak rychle od ní odešel, by se k ní mohl přeci stejně rychle na stěhovat zpět. Takové chmury by ale novopečená maminka měla zahnat, a radí jí to údajně i sám Plekanec. Podle něj se totiž nemá vůbec čeho bát, jen musí přijmout fakt, že má rodinu i jinde.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden