Můj čas na kafíčko

Šok! Pálil za ní jedenáct let!

Bude určitě zajímavé sledovat, kam se dál posune zveřejněný intimní vztah viceprezidenta italského fotbalového velkoklubuJuventus Turín Pavla Nedvěda (49) a zpěvačky Dary Rolins (49).

Každopádně se v jejich lásce sešly dvě výrazné osobnosti, které kladou důraz na svoji práci. Dara teď navíc v záchvatu nadšení a upřímnosti zveřejnila, že se o ni Nedvěd jistým způsobem ucházel už od roku 2010, kdy se spolu náhodou potkali coby patroni Pražského půlmaratonu.

Pavel Nedvěd (49).

On byl tehdy už šestnáct let ženatý, ona se zrovna rozcházela s muzikantem Matějem Homolou (48), s nímž dokonce musela bojovat u soudu o dceru Lauru (13), kterou spolu mají.

Od půlmaratonského seznámení jí hvězdný fotbalista každý prosinec posílal kytici k narozeninám, až nakonec jejich setkání při kávě v Itálii zprostředkovali blíže neurčení „společní kámoši“ – „A bylo jasný, že se zachvěla zem,“ komentuje výsledek zpěvačka.

Je tudíž jasné, že románek s plavovlasou parkurovou jezdkyní Lucií Anovčínovou (26) byl pro Pavla jen jakousi přechodovou fází…

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden