Šokující pravda o operaci Karla Gotta

Zpěvák Karel Gott  (77) i po prodělaných zdravotních peripetiích stále neztrácí úsměv na tváři a dělá, jako by bylo všechno v nejlepším pořádku. I po nedávné operaci, kdy mělo jít Karlovi o život údajně kvůli srůstům ve střevech a následné neprůchodnosti.

Možná je ale všlechno jinak. Když jsme dali případ Mistra zhodnotit odborníkovi, ukázalo se, že tady něco nehraje.

Podle médii se zpěvákovi náhle ucpala střeva a sužovaly ho bolesti. Vše prý vzniklo kvůli srůstům. Právě to je ale poněkud zarážející. "Celé se mi to zdá podivné. Srůsty ve střevech vznikají až následkem operace.

To, že by ale měl zpěvák v poslední době prodělat operaci střev, není známo. Myslím si, že tohle je jenom verze pro média, aby novinářům zalepili pusu. Kdo ví, co za tím je," vyjádřil se ke Gottově náhlé hospitalizaci zkušený lékař.

Je snad za tím vším něco vážnějšího, o čem nemá nikdo tušení? Raději ani nedomýšlet, o co by mohlo u člověka, který se donedávna pral s rakovinou mízních uzlin, jít. Faktem je, že Gott se už předtím snažil zabránit medializaci.

Jeho management mlžil tvrzením, že s rodinou odjel na dovolenou. Že je Karel v nemocnici, se ale dlouho neutajilo. Zvláštní je i to, že se zpěvák najednou tak hekticky zbavuje majetku. Všechno přepisuje na manželku Ivanu (41).

Podle informací Gott věnoval Ivance prakticky vše, co měl. Nechal si jen menší pozemek s garáží na Bertramce. Proč s tím Karel najednou tak spěchá? Začal jednat tak překotně, jakoby mu najednou někdo řekl, že má před sebou už jen pár měsíců života.

Podle zpráv, které poskytuje do médií, by měl být zpěvák ale poměrně v pořádku a od rakoviny, kterou prodělal, mít už pokoj. Neměl by být tedy důvot k ukvapeným krokům. Nebo je snad zdravotní stav Gotta závažnější, než si myslíme? Doufejme, že zpěvák se svou ženou netají před veřejností nějakou zásadní informaci.

Doufejme, že jsou to jen plané obavy. .
.

reklama
reklama

Komentáře