Šokující přiznání Gondíkové: Chodit spolu nechtěli!

Je až s podivem, jak může vydržet vztah dvou lidí, kteří se vídají převážně jen když spolu pracují a v soukromí na sebe skoro vůbec nemají čas. To je i případ Adély Gondíkové (43) a Jiřího Langmajera (50). Přesto jsou spolu už šest let a Adéle se povedlo nemožné: Zkrotila jednoho z největších českých sukničkám a nevěrníků. Jenže i jejich vztah má své stinné stránky. Jsou natolik pracovně vytížení, že pokud si chtějí říct něco osobního, musejí si prý volat. Jinak to zkrátka nejde.  

Vztahy do práce nepatří

Nedávno v jednom rozhovoru Adéla prozradila, že na začátku se ani jeden z nich do vztahu příliš pouštět nechtěl. „Říkala jsem si, co když se doma pohádáme, a já se pak na něj v práci budu muset dívat, to nesnesu, to nepůjde,“ bála se a ne bezdůvodně. Oba jsou ze stejného oboru, často spolu hrají ve filmech i muzikálech, a kdyby se mezi nimi něco stalo, nejspíš by se to odrazilo i v práci.

Vidí se víc na jevišti než v soukromí.

Změnila mu život

Mnoho žen jí závidí. Ulovila lamače ženských srdcí a on má už oči jenom pro ni. Jak sám Jiří Langmajer říká, Adéla je pro něj spásou. Umí to s ním. Přiznává, že střídat ženy si může dovolit jen muž, který neřeší budoucnost a nepotřebuje partnera, který bude středem jeho života. „Ona změnila v mém životě všechno zásadní. Byl to zázrak a jsem pánubohu vděčen, že jsem Adélu potkal. Díky ní jsem si uvědomil, že ten divoký způsob, jakým žiju, je pro mě smrtelný,“ svěřil se herec. Možná je i lepší, že se spolu tak často nevídají, aspoň jsou si vzácnější a neomrzí se ani po letech. „Já se bez ní cítím takovej ztracenej. Mám rád, když je mi pořád nablízku. Jsem pak klidnější,“ dodává. Pravdou je, že patří mezi nejzajímavější pár českého showbyznysu a jestli by měl národ přát někomu dlouhý a vřelý vztah, pak jsou to právě oni.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden