Šokující přiznání Sokola: Přetvářka kvůli penězům?

Charismatický herec a úspěšný režisér filmů a muzikálů Ondřej Sokol (45) je ve skutečnosti úplně jiný, než jaký se na obrazovkách zdá! „V reálu moc nemluvím. Jsem spíš klidný introvert a moc to ze mě nejde ven,“ přiznal Ondra, kterého můžete každou neděli vídat jako moderátora zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde jako moderátor překypuje vtípky a ironickými poznámkami na účet soutěžících i poroty.

S přibývajícími léty se prý jeho uzavřenost trochu zlepšuje, za což možná můžou i jeho občasné schůzky s psychologem. Ale předvádění před kamerami mu je prý přesto pořád prosti srsti. Proč to tedy, na první pohled sebevědomý až trochu arogantní herec, tedy pořád dělá?

Je lehčí hrát, než být sám sebou

Za filmovou roli se prý ještě dá schovat, ale jinak mu pozice showmana vůbec nesedí. Jenže je to skvěle placená práce! Bojí se snad, že kdyby ukázal své pravé já, žádnou další lukrativní nabídku by už do budoucna nedostal? A je snad právě tohle jeden z důvodů, proč je Ondra pořád za nedostupného lva salónu? Bouřlivé výstřední vztahy už má také za sebou. Jeho poslední přiznaná milenka byla Lucie, dcera jeho spolužačky, které v tu dobu bylo pouhých 17 let! Že by právě tohle byl Ondrův styl? Jedenáctileté manželství s herečkou Kateřinou Lojdovou (40) si nedokázal udržet. „Ondra své děti zbožňuje. Je milující tatínek, ale partnerství se ženou moc neumí,“ práskla na svého bývalého muže sama Kateřina, se kterou má dceru Ester (16) a syna Adama (12). Sedí víc Ondrovi jen rozpustilé románky s mladými kočičkami? Nebo snad kocourky…? Kde je pravda?

Rád si dělá, co chce!

Žít s partnerkou je náročný proces kompromisů. A jak Ondra říká, je rád, když se na nikoho nemusí ohlížet a to mu maximálně vyhovuje. Přesto stále odolává laškování se zástupem jeho obdivovatelek a fanynek, které ho prý uhánějí dokonce tak, že mu na kliku od dveří jeho bytu, věší své podprsenky. Pro svého idola, jsou, zdá se, schopné udělat cokoliv. Jak dlouho ještě téhle výzvě bude ostýchavý herec vzdorovat? Nebo mu do cesty ještě nepřišla ta správná žena? Na to si budeme muset ještě počkat!

reklama
reklama

Komentáře