Moje sladké tajemství

Duo Šafářová - Plekanec. Soupeří na hřišti i doma?

Dva sportovci v jednom ringu, zvítězit může jen jeden! Kdo s koho?

Hokejistu Tomáše Plekance (40) spojuje s manželkou, tenistkou Lucií Šafářovou (35), vášeň ke sportu. Proto i jejich vztah občas připomíná sportovní utkání!

Často si dopřejí nějaký ten zápas ve squashi nebo v basketbalu, ale přestože jde o „přátelák“, oba chtějí vyhrát! Takže to mezi nimi na hřišti dost vře. A jak to tak vypadá, asi to bublá i mimo hřiště!

Jejich vztah je plný vášně!

Tomáš Plekanec (40) si nedávno fanouškům na sociálních sítích postěžoval, že jeho manželka Lucie Šafářová (35) je extrémně soutěživá i v osobním životě. Prý musí být vždycky na koni, což vede ke zbytečným sporům.

Mají spolu dvě děti, Leontýnu a Olivera.

Stal se snad z hokejisty, který je znám svou nekompromisní povahou, podpantoflák, který skáče, jak manželka píská? To nám k Plekancovi příliš nesedí... Pokud by si chtěla Šafářová omotat manžela kolem prstu, zkusila by to už dávno. Možná mají manželé krizi a maskování partnerských neshod soutěživostí Šafářové je jen zastírací manévr.

Šafářová je Plekancova druhá manželka a má s ní dvě děti. První vztah, se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42), mu bohužel nevyšel. Nabízí se otázka, zda nemají obě jeho osudové ženy přehnanou soutěživost v povaze a hokejista si to neuvědomil až teď.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden