Můj kousek štěstí

Spisovatel a herečka lásku našli v literární kavárně

Můj kousek štěstí

Mít společný koníček je důležité, říká Ljuba, s manželem jich má několik, od cestování přes fotografování až po bojová umění.

Manželství novináře a sci-fi spisovatele Ondřeje Neffa (76) a sympatické herečky Ljuby Krbové (63) je plné dobrodružství, smíchu, sounáležitosti a lásky. Trvá už téměř čtrnáct let.

Letos v létě oslaví už čtrnácté výročí svatby. Láska mezi herečkou a spisovatelem ale rozkvetla už o pět let dříve. Koncem května roku 2003, když se poprvé potkali na akci v literární kavárně. Že by se ale jednalo přímo o lásku na první pohled, to se v případě Ljuby Krbové (63) a Ondřeje Neffa (76) zrovna říci nedá.

Přestože už oba byli v té době významnými osobnostmi ve svém oboru, neznali se, a krůček po krůčku jeden druhého poznávali, osobně i přes

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden