Můj kousek štěstí

Spokojené manželství si žádá skromnost a pokoru

Můj kousek štěstí

O partnerské štěstí se pokoušela několikrát a přišlo až v době, kdy ho nečekala. O to víc si manžela váží a život bez něj si už nedokáže představit…

Život jí občas připravil hodně těžké chvíle. Nikdy se však nenechala semlít nepřízní osudu a radovala se z každého dne a hezkého okamžiku. Za většinu z nich může hlavně její současný manžel.

Srdci zkrátka někdy nejde poručit. Své o tom ví i Petra Černocká (74). Když se zamilovala do svého budoucího manžela Jiřího Pracného (70), byl tehdy ještě ženatý.

„Od rodiny jsem ho ale neodvedla. Syny už měl odrostlé a byl jaksi na odchodu,“ říká oblíbená zpěvačka s tím, že si je moc dobře vědoma toho, že přesně tohle říkají všechny ženy, kterým se stalo něco podobného, ale prostě to tak je.

Ve svém manželovi našla přesně to, co celý život hledala, a dal jí opět důvod k radosti. Osud si s ní totiž

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden