Společné dítě s Danielem Craigem přivedla Rachel Weisz na svět krátce před padesátkou!

Nejprve utajovali svůj vztah, potom i svatbu!

Zamilovali se do sebe při natáčení společného filmu, kdy už oba byli celebritami. Daniel Craig (51) a Rachel Weisz (49) loni překvapili i tím, že se stali také rodiči!

Herečka Rachel Weisz sice dobyla i Hollywood a získala Oscara, narodila se ale ve Velké Británii. A aby to nebylo tak jednoduché, její rodiče odtud ani nepocházeli: otec byl maďarský vynálezce, matka rakouská psychoanalytička. Rachel toužila po hraní už odmala, otec jí ale donutil nejprve vystudovat vysokou školu. Pak se to rozjelo. Hvězdou se stala díky velkofilmu Mumie a jednoho dne se dočkala i Oscara.

Stoupat na špičky si nemusí!

Také Daniel Craig měl za sebou v době, kdy se s Rachel – nejdříve pracovně – setkal, úspěšnou kariéru. Hodně mu pomohlo, když byl obsazen do role agenta 007 Jamese Bonda. Oba se znali jako přátelé a prožili si pár předchozích vztahů, Daniel dokonce jedno manželství. A oba měli po jednom potomkovi. V roce 2011 je filmaři obsadili do hororu Dům snů. Snímek nijak zvlášť nezazářil, ale Daniel i Rachel na něj budou určitě vždycky vzpomínat jenom v dobrém. Během práce na něm se totiž bláznivě zamilovali. Daniel si tentokrát nemusel dělat starosti s výškou partnerky, jako tomu bývalo v předchozích případech. K jeho 178 centimetrům krásně ladí těch 170, které má Rachel. Oba herci nechtěli být soustem pro novináře, takže svůj vztah nejprve tajili. Všem kolegům a členům štábu na place to ale rychle došlo. Aby se vyhnuli přílišnému zájmu novinářů, udělaly si hollywoodské hvězdy opravdu malou, komorní svatbu. Stalo se tak rok po natáčení filmu, ve kterém si už manžele zahráli aspoň před kamerou. Představitel Bonda si přivedl svoji dceru, Rachel zase malého syna. Spolu s nimi tam už byli jen dva svědci. Známí páru tvrdili, že se nemohli dočkat, až si řeknou své „ano“

Nechali to osudu!

Ani Daniel, ani Rachel nikdy nepatřili mezi celebritami k průšvihářům a skandalistům. Na veřejnost se tak o nich dostávaly jen dobré zprávy, třeba o tom, jak oba rádi vaří a zkouší jídelníčky ze všech kuchyní světa. Klid a pohoda se dají přičíst i jejich věku a předchozím partnerským zkušenostem. „Jakmile je vám čtyřicet, už víte, co hledat,“ potvrdila Rachel. S jednou záležitostí ale přece jen překvapili. Brzy po svatbě se začalo šuškat, že slavná herečka čeká miminko. Vždycky se ale ukázalo, že se jedná jen o fámy. Roky utíkaly, Rachel se přehoupla přes pětačtyřicítku a už nikdo asi nečekal, že by chtěla mít další dítě – i když se tomu nikdy vysloveně nebránila. Případné těhotenství ale nijak nelámali přes koleno a nechali to osudu. A ten jim miminko dopřál! „Budeme mít malého človíčka. Nemůžeme se už dočkat, až ho, nebo ji potkáme," prozradila Rachel novinářům, když bylo jisté, že se zadařilo. Loni na podzim pak herečka přivedla na svět svému „Bondovi“ roztomilou dcerku!

Kariéra jim manželství nerozbila

Manželství dvou herců znamená, že spolu ti dva netráví tolik času jako jiné páry. S tím Rachel i Daniel počítali a zvykli si na to. Občas se potkávají i při práci, spíš ale v divadle než před filmovou kamerou. Společně vystupovali na Broadwayi a sklidili obrovský potlesk. Jeden čas se psalo, že právě jejich kariéry je nakonec rozdělí, ale ukázalo se, že oba jsou natolik rozumní, aby si to dokázali pohlídat. Rozvod, o kterém se kdysi psalo jako o hotové věci, určitě nehrozí – a teď, když jsou rodiči malé holčičky, už vůbec!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden