Společně nejen žijí, ale i pracují

Jak to dělají, že jsou mezi televizními diváky stále oblíbenější?

Kdo by to byl řekl, že právě role v nekonečném seriálu Ulice ukáže, jak je Linda Rybová (45) skvělá herečka. Nejspíš nikdo, jelikož Ulici má mnoho lidí spíše za odpočinkový seriál, u kterého klidně žehlí nebo vaří večeři. Při hereckých výkonech Rybové ale mnoho z nich zbystřilo.

V Ulici herecky vyčnívá

Postavu ženy, která bojuje se závislostí na alkoholu, totiž hraje Linda Rybová tak autentitcky, že si dokonce i její okolí prý začalo čas od času myslet, jestli nemá s pitím problémy i ve skutečnosti. Tomu se ale nestárnoucí herečka jen směje.

Sama totiž alkoholu nehodluje, a když už si dá sklenku vína, je to spíš svátek. A možná se to tak stává jen v okamžiku, kdy mají společně s manželem Davidem Prachařem (62) volný večer či zajdou na romantickou večeři.

A to se děje patrně sporadicky, vzhledem k tomu, jaké je o ně zájem. I Prachař je pohlcen seriálem, hraje v divácky hodně oblíbené Slunečné.

Oba milují divadlo

Oba se navíc často objevují na divadelních prknech. „Hodně se se ženou věnujeme divadlu Verze, které provozujeme s několika přáteli. Nově nás mohou diváci vidět v Divadle v Celetné,“ prozradil herec s tím, že dokonce v minulosti i svou ženu režíroval.

„Jednou jsem to už zkusil. V Divadle Palace jsme nazkoušeli hru Divadlo bude a vydržela to. Ani se nijak nevzpírala,“ popsal ve zkratce, jaké to bylo.

A je tak klidně možné, že se podobná spolupráce ještě někdy v budoucnu zopakuje. Vypadá to totiž, že se Rybová s Prachařem skvěle doplňují nejenom v osobním životě, ale dokážou si vyhovět i v tom pracovním. Rozhodně to tedy nevypadá, že mají před rozchodem, jak často píší některá média.

reklama

Komentáře