Můj kousek štěstí
Spolu už navždycky jenom ze zvyku?
Spolu už navždycky jenom ze zvyku?

Téměř čtvrt století se tváří jako nejšťastnější pár. Vše je zalité sluncem a navždy růžové. Ale i v té nesladší idylce nastanou chvilky, kdy se i ta skála otřese. Přichází ta chvíle teď? 

Oblíbená herečka je stále v jednom kole. Práce je pro ni jednoznačně na prvním místě a sama to dokonce před médii přiznala. Na manžela Daně Morávkové moc času nezbývá, občas se dokonce stane, že domů dorazí z natáčení až v ranních hodinách. Petrovi Maláskovi (56) to ale prý nevadí. Je to velký kliďas.

Jako s dominou

Nenechá se vyprovokovat, a v tom nejspíš spočívá veškeré kouzlo jejich dlouholetého manželství. „Když žijete s člověkem, který je za každé situace kliďas, tak se s ním těžko můžete hádat. Pokud nastala situace, že jsem začala vyskakovat jak čertík z krabičky, Petr se na mě vždycky jen tak pobaveně podíval,“ zhodnotila své manželství herečka. Morávková je ve vztahu očividně dominantní, žena, podle které všechno šlape – a její manžel je tím, kdo se nechá unášet proudem.

Spokojenost na obou stranách

„S Petrem jsme jako puzzle,“ říká o manželovi – a protivy se, jak známo, přitahují. Zatím to Morávkové vychází. Často o sobě říká, že je žena štěstěny. Nejenže se jí vydařilo manželství, ale radost jí dělá i syn Petr (22). Morávková se tolik pyšní svou rodinou, že neváhá rozdávat rady ženám, které to štěstí v životě neměly.

Někdy si musí člověk až říct, že se za takovou euforií skrývá nějaké tajemství. Něco, co nechtějí manželé za žádnou cenu prozradit, protože by to poškodilo mýtus o jejich rodinném štěstí.Ne nadarmo se říká, že si dcera hledá partnera podle svého otce. A to i tehdy, když se snaží o pravý opak. Tatínek Dany Jaroslav Morávek (†42) byl matematik, posedlý svou prací.

Přednášel po celém světě. Býval často v Indii a nejspíše právě odtud si přinesl svůj vnitřní klid, který je u buddhistů tak obdivuhodný. A přesně takového vyrovnaného muže si herečka našla pro svůj život. Nabízí se ale otázka, zda se jí s blížící se padesátkou nezachvěje půda pod nohama, jak se ženám v tomto věku stává. Nezačne mít náhle nutkavou potřebu být obletována jinými muži, zatímco ten, kterého má doma a který, jak sama přiznala, se stal jejím nejlepším přítelem, bude už jen tím parťákem, jemuž může říct všechno?

Přátelství za hrob

A on by jí s laskavostí a klidem sobě vlastním vyslechl a řekl, že jí přeje štěstí v novém vztahu a doufá, že i nadále zůstanou nejlepšími přáteli? A kdoví, jestli se to již dokonce nestalo! Být s jediným partnerem tolik let, a přitom mu zachovat po celou dobu věrnost, je dnes zázrak. Kolem krásné ženy pánové musí třepotat jako motýli. Dokáže jim odolávat, když ji doma čeká již téměř otcovské objetí postaršího klavíristy? Když ještě navíc dobře ví, že by jí takový manžel nějaké to drobné šlápnutí vedle brzy a rád odpustil?

Další článek
Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz