Moje sladké tajemství

Spoustu let prožila v zajetí obrovského strachu a úzkostí

Moje sladké tajemství

Jitka byla fixovaná na maminku. V noci chodila dokonce poslouchat, jestli dýchá, a tím ji pochopitelně budila.

Sympatická Jitka Sedláčková (60) působí na televizní obrazovce jako sebevědomá a rázná dáma. V soukromí však byla dlouho závislá na své mamince a nedokázala žít svůj vlastní život.

Herečka Jitka Sedláčková (60), kterou diváci mohou vídat například v seriálu Polda, říká, že sotva se ráno probudí, už je šťastná. Dříve tomu tak ale nebývalo. Jitka byla po většinu svého života hotový uzlíček nervů a žila v neustálém strachu.

Vyrůstala jenom s maminkou

Jak sama herečka říká, tento strach nejspíše pramenil z toho, že vyrůstala jenom s maminkou, kterou vždy velice obdivovala. Otec, který prý neměl rád děti, odešel, ještě než se Jitka narodila, a maminka tak zůstala na výchovu malé dcery úplně sama. Není divu, že byla pro svou dceru

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden