Sráží jí manžel její sebevědomí?

Herečka přiznala problémy ve vztahu!

Život TEREZY RAMBA (32) působí jako reklama na štěstí. Sama ale přiznala, že vztah s MATYÁŠEM RAMBOU (31) není ideální a umí ji i rozplakat.


Ze sociálních sítí by se mohlo zdát, že je herečka Tereza Ramba (32) po boku manžela Matyáše Ramby (31) opravdu šťastná. Ostatně skutečnost, že s ním čeká druhé dítě, tomu nasvědčuje. Krátce poté, co herečka radostnou novinu oznámila, se strhla lavina dohadů, zda se manželé nesnaží druhým dítětem zacelit trhliny v jejich vztahu.


Patří k obdivovaným herečkám. Myslí si to ale i její muž?

Upřímný, až to bolí 

Někdy to vypadá, jako by Ramba vůbec nebral ohledy na city své manželky. Kritizuje ji prý tak moc, že ji dohání k slzám. Tereza uvedla, že si s manželem nelžou. „On mi neřekne:  To jsi natočila hezký film. On mi řekne: Ten film je naprosto příšerný a ten plakát k filmu je hrozný!“ překvapila jedna z našich nejkrásnější a nejobsazovanějších filmových hereček. 

Pak se prý Tereza pochopitelně rozbrečí, protože se jí manželova slova dotknou. Upřímnost je nepochybně ve vztahu důležitá, ale někdy by neuškodilo trochu taktu a ohleduplnosti. 

Bohužel u kritiky jejích pracovních aktivit to ani zdaleka nekončí.  Přestože se Tereza v poslední době prosazuje i jako návrhářka s vlastní kolekcí oblečení, manžel ji nešetří, ani co se právě módy a jejího stylu oblékání týká. A i v tomhle směru umí být jeho slova k manželce velmi krutá.

Chce ji mít doma?

Stává se prý, že manžel pošle Terezu převléknout, protože má pocit, že jí to nesluší. Nakonec jí prý často vybere něco raději sám. K pohádkovému štěstí má tento vztah zřejmě daleko, ostatně sama herečka přiznala, že ideální její manželství opravdu není. „Myslím si, že kdo říká, že má ideální vztah, tak lže,“ uvedla.

Když je to tedy takhle, proč si manželé pořizovali dalšího potomka? Doufali snad, že je miminko stmelí dohromady? Nebo si sourozence k devatenáctiměsíčnímu synovi Mikolášovi vydupal jeho tatínek?

Možná by měl Ramba rád svou ženu více doma. Není žádným tajemstvím, že se herečka vrátila do práce poměrně brzy, a dokonce ani nyní neplánuje kdovíjak dlouhou mateřskou dovolenou.

reklama
reklama

Komentáře