Můj kousek štěstí

Srdce českého George Clooneyho

Můj kousek štěstí

Je důkazem, že i muž tvrdě upřímný může dosáhnout svého štěstí...

Brněnský rodák propadl divadelnímu spolku Frída, který před lety založil. Hrál i v Ordinaci v růžové zahradě a libuje si, že díky tomu chodí do jeho divadla víc lidí.

Brněnský rodák propadl divadelnímu spolku Frída, který před lety založil. Hrál i v Ordinaci v růžové zahradě a libuje si, že díky tomu chodí do jeho divadla víc lidí. Tatínek tělocvikář a učitel matematiky, maminka sekretářka. To na herecké kořeny příliš nevypadá, ale – dědeček z otcovy strany byl nadšený ochotnický herec.

A tatínek, kromě toho, že učil matematiku, hrával na bicí v brněnských kapelách a divadélkách. Nazpíval dokonce písničku, která se hrála v rádiích. Maminka byla vášnivá tanečnice – a tak se rodiče Martina Trnavského seznámili

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden