Stačil jediný pohledy a věděli, že patří k sobě!

V manželství Petra Kostky (82) a jeho ženy Carmen Mayerové (76) nastaly prý různé životní peripetie, vzlety i pády. Nikdy to nebyla idyla ani vztah z románu, přesto jsou spolu bezmála půl století. I po takové době si stále jeden druhého upřímně váží.

Na první pohled by se mohlo zdát, že tihle dva tvoří naprosto dokonalý pár a že nejspíš mají nějaký zaručený recept na dlouhodobý spokojený vztah. Ve skutečnosti je tomu ale trochu jinak. „Návod nemám. Důležité je ale neztratit respekt. Nejde o toleranci – protože tolerance znamená, že přijímáte něco, s čím třeba nesouhlasíte, jen jste ochotní na to přistoupit,“ řekla o svém vztahu Carmen, která má za sebou stejně jako její manžel už jedno manželství, které se po čase rozpadlo.

Ani po téměř padesáti letech neopustil prý herečku pocit, který vnímala hned na začátku, že si Petra Kostky vážila. A to podle jejích slov i když ji někdy rozzlobil, v tom základním ji ale nikdy opravdu nezklamal. Carmen o svém druhém manželovi mluví s upřímnou láskou a říká, že je to vnitřně absolutně rovný a čistý chlap.

Jejím slovům dodává váhu i skutečnost, že si s manželem prošli opravdu velmi těžkými chvílemi, které by jiný pár třeba nenávratně rozdělily. Oni však čelili všem nástrahám společně a zdá se, že

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama