Stačil jediný pohledy a věděli, že patří k sobě!

V manželství Petra Kostky (82) a jeho ženy Carmen Mayerové (76) nastaly prý různé životní peripetie, vzlety i pády. Nikdy to nebyla idyla ani vztah z románu, přesto jsou spolu bezmála půl století. I po takové době si stále jeden druhého upřímně váží.

Na první pohled by se mohlo zdát, že tihle dva tvoří naprosto dokonalý pár a že nejspíš mají nějaký zaručený recept na dlouhodobý spokojený vztah. Ve skutečnosti je tomu ale trochu jinak. „Návod nemám. Důležité je ale neztratit respekt. Nejde o toleranci – protože tolerance znamená, že přijímáte něco, s čím třeba nesouhlasíte, jen jste ochotní na to přistoupit,“ řekla o svém vztahu Carmen, která má za sebou stejně jako její manžel už jedno manželství, které se po čase rozpadlo.

Ani po téměř padesáti letech neopustil prý herečku pocit, který vnímala hned na začátku, že si Petra Kostky vážila. A to podle jejích slov i když ji někdy rozzlobil, v tom základním ji ale nikdy opravdu nezklamal. Carmen o svém druhém manželovi mluví s upřímnou láskou a říká, že je to vnitřně absolutně rovný a čistý chlap.

Jejím slovům dodává váhu i skutečnost, že si s manželem prošli opravdu velmi těžkými chvílemi, které by jiný pár třeba nenávratně rozdělily. Oni však čelili všem nástrahám společně a zdá se, že

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden