Stačilo jedno natáčení a manželství Richarda Krajča skončilo v troskách!

Romantický film měl nakonec zápletku i mimo záběry kamery.

Zpěvák a herec Richard Krajčo (45) to s prvním manželstvím uspěchal. Druhé by možná vydrželo, ale do hry vstoupila jiná žena, takže Richard je dnes už ženatý potřetí.

Ani špatná manželská zkušenost nemusí být nic platná, když lidé uzavřou další oficiální vztah. Richard Krajčo (45) a jeho bývalá žena Martina (43) byli v době seznámení rozvedeni. Když se v listopadu roku 2008 tajně brali, netušili, že se rozvedou znovu.

Brali se, když byla Martina v jiném stavu

První Richardovou ženou byla zpěvačka Iva Frühlingová (40). Svatbu jí navrhl už po pár týdnech chození a v srpnu roku 2005 si řekli své „ano“. Iva dala vztahu přednost před kariérou ve Francii. Jako nevěsta měla na sobě černé šaty, což se bohužel ukázalo jako prorocké.

Manželství se po roce ocitlo ve slepé uličce. Martina Krajčová byla provdaná za známého sportovního moderátora Pavla Poulíčka (47). Rozešla se s ním po pěti letech a důvodem byla

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden