Stál před velmi těžkou volbou

JOSEF POLÁŠEK (56) vypadá jako laskavý a mírumilovný chlapík. A ve skutečnosti tomu tak opravdu je. Kolegové ho zbožňují a manželka o něm říká, že se ani neumí hádat.

Na hereckém kontě má Josef Polášek (56) nespočet rolí, ale vlastně jenom jednu hlavní, a to ve Filmu František je děvkař. Bylo to pro něj to, čemu se na divadle říká protiúloha, protože on sám je šťastný a spokojený už skoro čtvrt století po boku jedné ženy a nic by na tom ani v nejmenším neměnil.

Nechtěl být elektrikářem v JZD

Polášek patří k hercům, kteří i když podají sebelepší výkon, tak se divák nemůže zbavit dojmu, že hrají tak trochu sami sebe. Vždycky tam najdete kus jeho plachosti a skromnosti, které z něj vyzařují. Občas se ho někdo zeptá, jestli mu nevadí, že občas

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden