Moje sladké tajemství

Stal se čtyřnásobným otcem, má další holčičku

Bude jeho čtvrtá dcera posledním potomkem, kterému dá život?

Herec Saša Rašilov (48) je štěstím bez sebe. Jeho manželka Ludmila Rašilovová (35) mu přivedla na svět v pořadí čtvrtou dceru.

Herec ze seriálu Sestřičky Modrý kód Saša Rašilov (48) se pochlubil na sociálních sítích, že se v polovině září stal čtyřnásobným otcem. Jeho manželka Ludmila Rašilovová (35) mu pražské porodnici přivedla na svět další dceru.

Ludmila porodila 15. září.

„Emílie Rašilovová, narodila se nám včera ve čtvrt na osm večer. Děkuji Bohu, všem v Podolské superporodnici a mojí Lidunce,“ sdílel na internetu. Druhé těhotenství společně dlouho tajili a promluvili o něm poprvé až v dubnu.

Pochvalovali si, že i díky koronavirové pandemii měli celou dobu klid a nemuseli se bát nenasytných bulvárních novinářů a fotografů. Saša si Ludmilu vzal v roce 2018, v té době už měli roční dceru Marii (3).

Z předchozích manželství s Vandou Hybnerovou (52) má dcery Josefínu (26) a Antonii (22). Ačkoli už je čtyřnásobným otcem, v minulosti prohlásil, že by rád ještě na svět přivedl hodně dětí. „Množství se nebojím,“ dodává.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden