Moje šťastná hvězda

Stal se oblíbenějším, než chtěla

Zpěvačka LUCIE BÍLÁ (53) si svého přítele RADKA FILIPIHO (36) nemůže vynachválit. Svého partnera vychvaluje na každém kroku, ale nejspíš se jí to trochu vymstilo.

Působí snad jako nejšťastnější pár na světě. Zpěvačka Lucie Bílá (53) na svém svalnatém příteli Radku Filipim (36) miluje snad úplně všechno. Je pozorný, starostlivý, vtipný a podle Lucie také neskutečně sexy.

Neustálým vychvalováním svého přítele však sama sobě zavařila. Toho, jaký je její partner skvělý, si totiž všimly i ostatní ženy a měly potřebu to Radkovi sdělit. Filipimu teď chodí od neznámých žen desítky zpráv denně.

Snaží se ho sbalit?

Některé ho prý jen obdivují za to, jak krásně se k Lucii chová. Některé se ale nebojí zajít trochu dál a s přítelem Lucie Bílé dokonce flirtují.

Radek tomu sice úspěšně odolává a bere to spíš s humorem, ale Bílá nechápe, jak mohou mít některé ženy svědomí na to, flirtovat se zadaným mužem. Jistě se jí to nelíbí a nejspíš má strach, že by ji Radek mohl vyměnit za mladší. I když jí neustále projevuje lásku, ona prý nikdy nemůže vědět, co ho napadne nebo k čemu se rozhodne.Navíc nedávno od Radka očekávala zásnubní prstýnek.

Chce být definitivně jeho

Mluvil totiž o tom, že pro ni má připravený krásný dárek a že to bude velké překvapení. Nakonec od něj dostala řetízek s přívěskem Panny Marie, který je vyrobený na míru. Je nádherný a propracovaný, Bílá z něj měla obrovskou radost, ale přece jen očekávání to nepřekonalo.

I díky této události nejspíš začíná trochu pochybovat. V minulosti to byl totiž právě Radek, který neustále apeloval na svatbu. Teď když už s tím přestal, má Lucie pocit, jako kdyby o sňatek už nestál. Na druhou stranu na něj nechce tlačit, protože ví, jak dokážou být muži ješitní.

Když ale nevstoupí do manželství s ní, mohl by do něj vstoupit s jinou ženou, která mu učaruje na internetu. Je o něj poměrně velký zájem, a proto není divu, že chce Bílá jejich vztah definitivně zpečetit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden