Stal se z ní úplně jiný člověk!

Udělá pro záchranu vztahu opravdu cokoli?

JAN KRAUS (67) prý svou ženu IVANU CHÝLKOVOU (57) vůbec nepoznává! Herečka pověstná svým nezájmem o vaření a domácnost je nyní vzorná hospodyňka.


Herečka Ivana Chýlková (57) se nikdy netajila tím, že ji vaření k smrti nebaví a veškeré domácí práce jí vyloženě obtěžují. „Nevařím, nepeču. A nikdo to po mně ani nevyžaduje. Mě nebaví z domácích prací vůbec nic, to je naprostá ztráta času,“ rozohnila se Chýlková s tím, že podobně je na tom také s nakupováním.


Ivana Chýlková a Jan Kraus.

Nejednou fanoušci Jana Krause (67) politovali, jak těžko se mu musí po boku takové ženy asi žít. On si však nikdy nestěžoval, teď ale je prý v naprostém úžasu a nechápe, co se s jeho ženou stalo. Uvědomila si snad herečka, že by jí mohl manžel pláchnout za jinou, která by o něj pečovala?

Věděl, co ho čeká

Traduje se historka, kdy prý přišel moderátor domů z natáčení hladový a zeptal se velmi opatrně své ženy, která právě popíjela kafíčko s kamarádkou, jestli si může vzít něco k jídlu. Bez mrknutí oka byl odkázán na lednici.

Namazal si tehdy chleba s máslem a své ženě poděkoval, jak dobré to bylo. Pro někoho možná naprosto nepředstavitelná situace, pro Krause ale realita, o níž dobře věděl, když do vztahu s Chýlkovou šel.

Nic mu netajila. Na rovinu mu řekla, že vaření a péče o domácnost není její silná stránka. Možná i proto si nikdy nestěžoval a přijal věci tak, jak jsou.

Nečekané změny

S nástupem koronavirové pandemie se ale v Chýlkové něco zlomilo a leckterá hospodyňka by si z ní mohla vzít příklad.

„Ivanka si koupila prostředek na vytírání, všechno doma vytřela a teď i vaří,“ svěřil se moderátor a dmul se přitom pýchou. Pochvaluje si, že konečně žijí jako standardní manželé, a směje se, že tolik domácího uvařeného jídla viděl naposledy v dětství.

Nadšená je také sama herečka, která se chlubí, jak s manželem jezdí na nákup, vaří a uklízí. Nezbývá než doufat, že jí tahle zázračná proměna vydrží, protože Kraus je prý po mnoha letech konečně naprosto spokojený.

reklama
reklama

Komentáře