Můj kousek štěstí

Kuchařová stále bez chlapa! Proč ale?

Trapas Miss

Tohle se nepovedlo! Zoufalá kráska Taťána Kuchařová (35) je stále bez chlapa a podle našich informací se chuděra cítí trapně.

Před Vánocemi 2021 ke svému úžasu zjistila, že je její manželství v troskách, na kterých si Ondřej Brzobohatý (39), nyní již exmanžel, zatančil provokativní svižné tango s tanečnicí Zuzanou Pilnou (31), o níž se tehdy soudilo, že je jeho milenkou.

Tu záhy operativně vyměnil za moderátorku Danielu Písařovicovou (44), s níž se ukazuje dodnes, což znamená, že je na muzikanta až překvapivě stálý. Rok s toutéž ženou! Co se to s ním děje?

Od tohoto páru se očekává, že bude pospíchat na rodičovství. Povážlivě se nic neděje.

Okázalé štěstí

Pro Taťánu Kuchařovou je nepochybně velmi těžké přihlížet okázalému štěstí hrdliček Písařovicové a Brzobohatého, které se na ni valí odevšad, z časopisů, internetu, televize. Vrkají v zábavném pořadu, tokají na večírcích, je toho skutečně příliš.

„Podvedená Táňa si přála Ondrovi co nejdříve předvést, že si našla jiného chlapa, daleko lepšího, a je s ním šťastná,“ uvedl zdroj z blondýnčina okolí. Jak je ale možné, že se to Miss World 2006 dosud nepovedlo, i když se o to celou dobu usilovně snaží? Jak je vidět, fakt, že jste nejkrásnější ženou na světě, k hledání toho pravého zjevně nestačí.

Ačkoli předvádí spodní prádlo ze všech sil, muži na ni moc dlouhou frontu nestojí.

Hezčí a bohatší

Spekuluje se, že si Taťána zprvu, když se provalilo, že se její muzikant chystá prásknout do bot, myslela, že projeví-li trpělivost a toleranci, manželství zachrání. Jakmile zjistila, že temperamentního bohéma doma neudrží, leda by ho přivázala k radiátoru ústředního topení, proměnila se v bohyni pomsty a promluvila o tom, v jak toxickém vztahu žila.

A když bylo jasné, že nevěrník roztáhl křídla, rozletěl se do širého světa a už se nevrátí, urychlila rozvod, vrátila se k rodnému příjmení a rozhodla, že je třeba, aby pro ni bleskově přijel princ na bílém koni. Ideálně lepší partie než bývalý manžel.

Proč to nejde?

Proč se to zatím nepovedlo, to je otázka pro renomovaného psychologa. Nejkrásnější žena roku 2006 si reprezentativního partnera nenašla za celý rok.

Přitom dokonce i ona sama rozšiřuje zprávy typu: „Sama nejsem, ale nechci o tom více mluvit.“ Pak vše se smíchem neguje.

Životní láska se těžko hledá, je-li člověk zoufalý a na dně. To bude ta správná odpověď. Kuchařová potřebuje víc času, jedině ten ji může vyléčit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden