Stále má svůj krásný úsměv a zářící oči

I když jí lékaři dávali malou šanci na uzdravení, ona svůj boj o život vyhrála!

Jednou z nejkrásnějších českých hereček v sedmdesátých letech byla Jana Šulcová (72). I proto všechny její známé překvapilo, že ji zradil manžel, a ona hledala pak útěchu v alkoholu.

Ačkoli budoucí slavná česká herečka Jana Šulcová (72) nepochází z uměleckého prostředí, tak se do divadla zamilovala už jako malá holka. Se svým bratrem hrávala loutkové divadlo a ve škole recitovala a organizovala různá kulturní vystoupení.

Zbláznila se do divadla

Jana také byla členkou Dismanova rozhlasového dětského souboru, a už na gymnáziu nadšeně hrála se svým spolužákem Vítězslavem Jandákem (71) divadlo. Šulcová se již během svého studia na DAMU členkou Městských divadel pražských.

Měla nejenom nesporný talent, ale i šarm a výjimečnou krásu. Proto není divu, že první filmové a televizní role na sebe nenechaly dlouho čekat. Jen v

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama