Stále si potrpí na romantiku

Opravdu jim to klape i po letech bez větších hádek?

Herečtí manželé Jana Boušková (66) a Václav Vydra (65) denně dokazují, že láska dokáže překonat všechny potíže. O svůj vztah však stále vzorně pečují!

Přestože jsou herci Jana Boušková (66), kterou diváci znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, a Václav Vydra (65) spolu více než 35 let, nezapomínají si dělat drobné radosti. Naposledy to dokázali u příležitosti Václavových půlkulatých narozenin.

Václav s Janou rádi tráví čas s koňmi

Ten den si totiž uměli udělat mimořádně hezký, a přitom docela obyčejný. „Dnes máme oba den volna a napadl sníh, tak si to užijeme. Půjdeme na velkou procházku cházku se psy, pak Vašek udělá snídani pro psy a potom si dáme snídani my.

Odpoledne pak pojedu za Vaškem na statek a pozdní oběd koupím u okénka v místní restauraci,“ pochlubila se Boušková jejich programem a z jejích slov se dá vycítit, že i po takové době se na čas strávený jen s manželem opravdu těší.

Možná je to tím, že se s nimi život nikdy moc nemazlil, a o to víc si dokážou vážit toho, že mají jeden druhého, na kterého se mohou za všech okolností spolehnout

reklama
reklama

Komentáře