Stále si potrpí na romantiku

Opravdu jim to klape i po letech bez větších hádek?

Herečtí manželé Jana Boušková (66) a Václav Vydra (65) denně dokazují, že láska dokáže překonat všechny potíže. O svůj vztah však stále vzorně pečují!

Přestože jsou herci Jana Boušková (66), kterou diváci znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, a Václav Vydra (65) spolu více než 35 let, nezapomínají si dělat drobné radosti. Naposledy to dokázali u příležitosti Václavových půlkulatých narozenin.

Václav s Janou rádi tráví čas s koňmi

Ten den si totiž uměli udělat mimořádně hezký, a přitom docela obyčejný. „Dnes máme oba den volna a napadl sníh, tak si to užijeme. Půjdeme na velkou procházku cházku se psy, pak Vašek udělá snídani pro psy a potom si dáme snídani my.

Odpoledne pak pojedu za Vaškem na statek a pozdní oběd koupím u okénka v místní restauraci,“ pochlubila se Boušková jejich programem a z jejích slov se dá vycítit, že i po takové době se na čas strávený jen s manželem opravdu těší.

Možná je to tím, že se s nimi život nikdy moc nemazlil, a o to víc si dokážou vážit toho, že mají jeden druhého, na kterého se mohou za všech okolností spolehnout

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden