Stále touží po milenci?

V manželství to zřejmě neklape, navíc se jí začalo stýskat po jiném.

Nejspíš k němu cítila něco víc, ale postihlo je odloučení. PAVLA TOMICOVÁ (58) se před časem protančila až do finále pořadu StarDance, a to po boku tanečníka MARKA DĚDÍKA (37). Právě ten jí má v posledních dnech chybět.

Ukázala se nejen jako výborná herečka, ale i jako zdatná tanečnice. Herečka Pavla Tomicová (58), kterou můžete znát z populárního seriálu Slunečná, byla před několika měsíci středem pozornosti, a to díky proslulé taneční soutěži StarDance.

Tam se Pavla objevovala po boku pohledného tanečníka Marka Dědíka (37), se kterým to dotáhli až do samotného finále.

Ze začátku přitom Tomicové diváci nedávali moc šancí, přece jen se jim nejeví jako ladná a jemná tanečnice, která by se mohla vznášet na parketu. Pavla ale všem doslova vytřela zrak. Díky drsným tréninkům ukázala, že pro ni nic není překážkou.

Dělal z ní lepšího člověka

Tomicové by ale k úspěchu určitě nestačil jen náročný dril. Její motivací měl být sám pohledný tanečník, vedle kterého se vždy usmívala a spokojeně se k němu tulila.

Vypadalo to, že je do tanečního kolegy nonstop zakoukaná, a spokojenost z ní jenom sálala. Přesto že je dělí poměrně velký věkový rozdíl, si v mnoha věcech rozuměli a hlavně měli stejný smysl pro humor.

Spekulovalo se také, jestli nebyli milenci. Chodili spolu často na akce, které nebyly pracovní, a Dědík byl herečkou oslněn. Obzvlášť se mu líbilo, když ho vzala do divadla.

Aférka ji pronásleduje

On ji zase přinutil k pohybu a vyplatilo se to. Zhubla, zkrásněla a bylo vidět, že je se sebou spokojená. To jí dnes chybí nejvíc. Po skončení soutěže měli ještě pár vystoupení, pak se ale přestali vídat, což bylo herečce hrozně líto.

Pak naskočila do seriálu Slunečná a na chvíli na celou aférku s Markem zapomněla. Nicméně nyní ji asi její pocity znovu pronásledují.

Co na to její manžel?

Dědík ale její touhu setkat se asi nesdílí. Před dvěma měsíci se mu narodil druhý syn a s manželkou Terezou (40) si užívá rodinného života. A co by na celou situaci řekl manžel Ondřej Malý (54)?

S tím má Tomicová v posledních týdnech řešit jen samé problémy, což by vysvětlovalo, proč by asi nejraději utekla do náruče mladého tanečníka. S tím totiž měla vztah bez závazků.

reklama
reklama

Komentáře