Moje šťastná hvězda

Stali se oběťmi sprostých lží?

Chvilky klidu střídá děsivé období. IVAN TROJAN (55) a jeho manželka šílejí! A kdo je k šílenství dohání? Lidé, kteří se jim šťourají v soukromí. Co tají?

Herci došla trpělivost a rozhodl se, že fotografům a novinářům dá co proto. Ivan Trojan (55) měl vždycky svatou trpělivost, ale v posledních měsících toho o něm napsali tolik, že pohár trpělivosti právě přetekl. A protože má strach, aby se zase psychicky nepřitížilo jeho manželce Kláře (48), rozhodl se, že jim zatne tipec. Jak?

Jakou milenku má tentokrát?

Nedávno opět vyrazil do společnosti a ihned při příchodu se hrnul k manželce Jiřího Stracha (46) a fotografové se samozřejmě ihned chopili příležitosti a museli ho vyfotit.
Když si toho herec všiml, rozběsnil se. Spílal fotografům a apeloval na ně, aby ho okamžitě přestali fotit.

Byl přesvědčen, že se pak o něm bude psát v souvislosti s tím, že s Magdalenou Strachovou (42) něco má.Postěžoval si, že naposledy ho s jinou ženou, kolegyní, dávali lidé dohromady při předávání cen Český lev. Zdali mu to doma měla manželka zazlé, nebo ne, neprozradil, ale jistě nadšená nebyla, když ho to tak rozohnilo.

Nechce, aby ho ještě někdo někdy fotil!

K fotografům a novinářům má obecně nyní odmítavý postoj a podle všeho jej zaujala i jeho žena, kterou novináři fotí pouze v nelichotivých situacích.

Pak to vypadá, že trpí zdravotními problémy. Zda je to pravda, nebo ne, ví jen její nejbližší, protože se nechtějí ani ona, ani manžel o jejím zdravotním stavu bavit. Pravda však je, že si Trojan svým paranoidním chováním dost pohoršil. Jako by něco skrýval a bál se, že to praskne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden