Stane se babičkou, která fotí akty?

Smyslná herečka bude babičkou. Jako sexsymbol ale novou roli bere těžce.

Půvabná blondýnka Lucie Benešová (47) se pochlubila radostnou novinkou. Bude z ní babička. Hvězda seriálu Slunečná si na novou roli bude muset ale zvyknout. „I když se cítím jako mlaďoška, tak se na tu novou roli moc těším, a na malou cácorku ještě víc,“ naznačila, že věkově se na babičkovství ještě necítí.

Nejen Lucie (47), ale i celá její parta se už nemůže dočkat, až budou rozmazlovat dítko, které přivede na svět dcera Sára (22). Dívenka jako jediná není biologickým potomkem Benešové, ale spolu s manželem, hercem Tomášem Matonohou (50), si ji osvojili, když jí bylo sedm let.

To, že je nepojí pokrevní pouto, ale ani trochu neumenšuje mateřskou lásku, kterou k ní herečka chová. A právě Sára a její partner Honza se letos stanou rodiči. A nebyla by to Benešová, kdyby si

Zbývá vám 64% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden