Stane se z hvězdy Vilhelmové domácí puťka?

Co se děje ve slavném páru? Udělá oblíbená herečka pro svého mladého miláčka cokoli? Bude čtvrté dítě?

Herečka Tatiana Vilhelmová (39) oslaví letos čtyřicáté narozeniny a zdá se, že bilancuje svůj život. Rozhodla se celou kariéru zahodit a obětovat všechen čas mladšímu milenci, zpěvákovi a herci Vojtovi Dykovi (32). Proč to ale herečka vlastně dělá?

Tánin přítel, herec a zpěvák Vojtěch Dyk (32), dostal atraktivní filmovou roli v zahraničí, a tak se herečka Tatiana Vilhelmová (39) nečekaně rozhodla! Místo aby stála za svou vlastní kariérou, rozhodla se odcestovat se svým mladším partnerem do zahraničí. Přitom hvězda soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde zazářila, cizí jazyky příliš neovládá, a tak by to pro ni za hranicemi znamenalo naprostý konec. Sama se tedy do Hollywoodu rozhodně nechystá, ale když jde o její lásku a otce jejího malého synka Lojzíka (4), je připravená udělat mu zázemí a stát se domácí hospodyňkou klidně až na kraji světa. Jde snad o to, že je jeho nabídka opravdu dobře placená a oběma to vynahradí život bez přátel a rodin? Pro Táňu to bude opravdová zkouška, protože je momentálně zvyklá plnit kina a divadelní prkna svými rolemi, a navíc není, jak sama tvrdí, zrovna povaha, která je nastavená na změny. „Mám takovou pořád nespokojenou povahu. Spojuji v sobě hrdého divocha i citlivou ženskou. A to se ve mně pere,“ přiznala Táňa.

Nikdo tomu nevěřil. Přesto spolu tvoří pár už několik let.

Na jak dlouho plánuje odjet?

Co všechno je ochotná pro svého idola obětovat? Pro jejich rodinu to navíc bude ještě složitější situace. Táňa má totiž tady v Čechách kromě nejmladšího syna ještě dva starší potomky Cyrila (10) a Františka (12), které má s producentem Pavlem Čechákem (43). A ty asi s sebou jen tak nebude moct odvést někam do neznáma. Zvlášť teď, když se Pavel rozešel i se svou současnou manželkou, herečkou Berenikou Kohoutovou (27), která byla také hvězdou Tváře. Na druhou stranu jen těžko tady Táňa nechá své dva syny a sama odcestuje na kdoví jak dlouho. Pro děti by to tak byl jen příklad toho, jak to rodiče dělat nemají. Táňa přiznává, že má často problém v přeplněné Praze zaparkovat a pokuty za špatné parkování na pražských Vinohradech se jí doma už pěkně vrší. Policejní stanici, kde můžou všechno během chvíle napravit, nebo si dokonce pořídit parkovací kartu, přitom mají s Vojtou jen kousek od místa bydliště. Běžná pravidla pro ně nehrají zrovna velkou roli. Své děti vychovávají prostě jinak a do budoucna na tom nehodlají nic měnit. „Jsem opravdu hodně náladový člověk, takže někdy jsem přísná velmi a druhý den to házím za hlavu,“ nedělá si s výchovou starosti herečka. Do toho všeho stále touží po dcerce, která by alespoň trochu doma vyrovnala mužskou převahu a byla pečlivá a zodpovědná, jako Táňa také bývala. Doufá snad, že v cizině bude na početí dcerky čas a chuť?

Odveze svému exmanželovi dva syny pryč?

Co chce všechno udělat, aby si ho udržela?

Táňa je známá jako sebevědomá žena. Na veřejných společenských akcích odvážně ukazuje  svůj dekolt ve vyzývavých šatech. Jindy zase na premiéře v potemnělém kině při premiéře své nové komedie Tátova volha ukázala nechtěně při přehazování nohy přes nohu své kalhotky a fotografové měli ihned žně. Bojí se snad Táňa, že když si nebude Vojty hledět a nebude stále sexy žena vamp, zakouká se jí do nějaké mladší slečny? Třeba, že udělá z nějaké své fanynky svou milenku nebo přímo partnerku? Vojta se totiž nechal slyšet, že neumí nic dělat napůl. Dokonce i před kamerami se mu těžko hraje vztah s cizí ženou, když má doma svou vlastní partnerku. To Táňa má na tohle úplně jiný názor, a když má hrát milostnou scénu, bete to s nadhledem a umí se pořádně odvázat!

Berenika Kohoutová

Vážná nemoc ji naučila nespěchat

Spoustu životních situací vnímá citlivá Táňa svérázně. Možná je to tím, že před pěti lety prodělala těžký zánět mozkových blan, který byl pro ni velmi cennou zkušeností. „Vzala jsem tu nemoc jako dar a výzvu, že jsem se s nemocí mohla porvat a zvolit si svou novou cestu. Víc jsem pochopila sama sebe,“ přiznává Táňa. Dokáže dál skloubit svoje zájmy, rodinu, úspěšného přítele i svou vlastní kariéru? Zvládne to, nebo v zápalu svého pověstného temperamentu udělá všemu přítrž? To si budeme muset ještě pár týdnů počkat.

Oldřich Kaiser

Milostné scény jí problém nedělají

I  když Táňa dělá všechno, co Vojtovi vidí na očích, má díky filmu i hodně zkušeností s herci – kolegy. Naposledy třeba s kamarádem hercem Oldřichem Kaiserem (62), se kterým ve filmu Dívka za zrcadlem po boku Vojty sehráli i několik erotických scén. „S Táňou se známe spoustu let a mám pocit, že ten vztah tam mezi námi opravdu je. A proto mi vadí, že si začala s nějakým Dykem…,“ usmíval se Olda. Do jaké míry si nedělal legraci a myslel to vážně, je ve hvězdách. Táňa ale neměla s milostnými scénami s ním žádný problém. Víc jí vadí hádky. „Je pravda, že do scén, kdy se hádáme, se mi vůbec nechtělo,“ rozpovídala se. „Milostné scény jsou příjemné, ale když na vás u toho kouká padesát lidí a k tomu ještě stojí vedle vaše holka, tak si to fakt neužijete,“ přiznal zase Vojta. Jak tenhle vztah nakonec dopadne? Spojí dvojici společný odjezd do ciziny?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden