Stará láska nerezaví

Hop, nebo trop! To si říkala, když se ke svému expartnerovi vrátila...

Hvězda seriálu Podezření Klára Melíšková (50) byla viděna s exmilencem, režisérem Viktorem Taušem (48).

Pravda, pojí je i společná práce na filmu Amerikánka, což by ovšem nikdo nekomentoval, jde však o to, že dvojice spolu svorně tráví také těméř veškerý volný čas. A to už je podezřelé. Může za to jaro, kdy se lidská srdce, beznadějně zamrzlá po dlouhé zimě, najednou probouzejí a buší ostošest.

Režisér a Klára Melíšková se dostavili na společenskou akci do botanické zahrady, ale zůstali tu ještě dlouho po odchodu ostatních, seděli u stolečku a povídali si. Poprvé byli přistiženi před šesti lety na karlovarském filmovém festivalu, kde se líbali, nepříliš obratně schovaní v houští na břehu říčky Teplá.

Vzájemnou lásku provázely dramatické okolnosti: Herečka byla provdaná za Lukáše Hlavicu (56), režisér žil v manželství s Evou Jeníčkovou (57), která je známější pod přezdívkou Vendulka utěšitelka.

Oba vztahy se rozpadly, jenže, jak už to bývá, nakonec se rozešli i Klára s Viktorem. Ale kdoví, třeba se k sobě zase vrátí. „Jsem velmi šťastná, že se nám to přetransformovalo do vztahu, který máme teď,“ míní Melíšková.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama